Ar saukli #smaidsradasmaidu sabiedrībā zināmi cilvēki vienojušies kopīgā akcijā

Kampaņā ikkatrs par ziedojumiem tiek aicināts iegādāties Dakteru Klaunu simbolu – sarkanos degunus un publicēt attēlu sociālajos tīklos ar #smaidsradasmaidu.

Visi ieņēmumi no degunu iegādes tiks novirzīti Dakteru Klaunu darbības nodrošināšanai sešās Latvijas slimnīcās. Savu atbalstu kampaņai pauž aktieri, sportisti, žurnālisti, TV raidījumu vadītāji, un mūziķi kā Kārlis Kazāks, Kaspars Zemītis, Nauris Brikmanis, Elmārs Tannis, Oļegs Sorokins, Jānis Geste, Kaspars Ozoliņš, Toms Grēviņš, Dagmāra Legante, Līga Zeļģe, Gorans Gora, Dināra Rudāne, Jakovs Rafalsons, Veronika Plotņikova u.c.

Mūziķis Kārlis Kazāks: “Prieks ārstē, un ar Dakteri Klaunu prieks ienāk tur, kur tas visvairāk ir nepieciešams – starp ārstiem, māsiņām un zālēm. Es gribu palīdzēt atvērt priekam durvis. Es uzlieku degunu priekam par prieku. Lai vairotu sabiedrības izpratni un atbalstu Dakteru Klaunu darbam Latvijas slimnīcās, 1. aprīlī aicinu uzlikt sarkano degunu, nofotografēties vai nofilmēties un publicēt to sociālajos tīklos, lietojot #smaidsradasmaidu.”

Mūziķis Kaspars Zemītis: “Es novēlu būt veseliem, bet neaizmirst, ka slimību ārstē ne tikai zāles un ārsti, bet arī smaids! Palīdzi Dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida! Uzliec sarkano klauna degunu un uzdāvini smaidu gan apkārtējiem, gan mazajiem pacientiem.”

Dakteru Klaunu deguni būs iegādājami Rimi lielākajos veikalos – Hyper un Super visā Latvijā līdz 29 aprīlim. Vienlaikus iespējams ziedot arī Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs.

Labdarības kampaņas laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Dakteru Klaunu ikdienas darbam Latvijas slimnīcās. Dakteri Klauni sniedz atbalstu, siltumu un smaidus slimnīcu pacientiem, viņu vecakiem un arī medicīnas personālam visā Latvijā jau sešus gadus.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā