Ar gaumīgu ballīti atvērts grāmatžurnāls Imperfekt

Apvienojot spilgtāko Latvijas rakstnieku, publicistu un mākslinieku eliti, radīts jauna koncepta izdevums – grāmatžurnāls IMPERFEKT, kas iznāks četras reizes gadā. Pirmā izdevuma atvēršana notika 13. jūnijā, sievišķīgā un svinīgā gaisotnē, tiekoties IMPERFEKT zīmola radītājiem, autoriem un sabiedrībā zināmām dāmām.

Novērtēt jauno izdevumu un sveikt tā veidotājus otrdienas vakarā bija ieradušās ap 70 sabiedrībā pazīstamu dāmu, viņu vidū arī modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece, uzņēmēja Linda Abu Meri, bijusī Saeimas deputāte Inese Šlesere, LTV rīta ziņu vadītāja un žurnāliste Linda Krūmiņa, gleznotāja Sanda Krastiņa, bijusī kamaniņu braucēja Iluta Gaile, bērnu apģērbu veikala “Mini Mode” vadītāja Kristīne Līpiņa, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekle Gunta Līdaka, uzņēmēja Ilze Pīlēna, u.c.

Pirmajā 200 lappuses biezajā izdevumā spožs autoru kolektīvs lasītājiem piedāvā sarunu par eksistenciāliem jautājumiem ar bīskapu Pēteri Sproģi, kā arī virkni rakstu par vienmēr aktuālām tēmām – sievišķību, seksu, veselīgu ēšanu, ģimeni, karjeru u.c. Arī dzīves baudīšanai grāmatžurnālā veltīta īpaša sadaļa – tajā apkopotas Latvijas gardākās eklērnīcas un ieteikumi labākām vasaras ballītēm. Starp autoru rakstiem ieslēpta arī vasaras pierakstu burtnīca – kalendārs, Noras Ikstenas Gruzijas pavārgrāmata un Elitas Patmalnieces stilizētās modes lapas.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā