Ar ekskluzīvu auto prezentāciju atklāts Baltijā lielākais Jaguar Land Rover autocentrs

Jaguar Land Rover zīmolu pārstāvis Inchcape Motors Latvia 26. jūlijā vēris jauna autocentra durvis, un tas ir lielākais Jaguar Land Rover autocentrs Baltijā, informē autocentra vadība, piebilstot, ka šobrīd tajā apskatāmas īpaši ekskluzīvas automašīnas.

“Ļoti lepojamies ar Jaguar Land Rover desmit gadus ilgo vēsturi Latvijā. Šajā laikā Inchcape Motors Latvia ievērojami stiprinājusi Jaguar un Land Rover zīmolus šajā valstī, un jaunā autocentra atvēršana šo sadarbību attīstīs vēl tālāk,” stāsta Inchcape mazumtirdzniecības rīkotājdirektors Sanktpēterburgā un Ziemeļeiropas valstīs Timofejs Gerasjkins.

Atklāšanā bija ekskluzīva iespēja novērtēt un iegādāties JAGUAR XE SV PROJECT 8, kas autocentrā būs skatāms līdz 30. jūlijam, un atjaunoto LAND ROVER DISCOVERY SPORT, kuru varēs aplūkot līdz 2. augustam. Jaunais autocentrs atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 70, virzienā uz Jūrmalu, ērti atrodamā vietā.

Autocentrā tirgo jaunus un mazlietotus automobiļus, tas piedāvā servisa pakalpojumus, rezerves daļu, kā arī zīmola aksesuāru un dzīvesstila preču tirdzniecību.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā