Aktīva atpūta: palidosim?

Ko teikt par mūsu vasaru? Tā ir gan karsta, gan mazliet auksta un līdz ar to garlaicīga. Un mēs piedāvājam jums vēsākajās dienās sasildīties ar adrenalīnu. Tiem, kas grib piedzīvot jaunas un spilgtas emocijas – mūsu raksts par pašiem neaizmirstamiem izklaidēm debesī.

TMežeckaja_krug

Lidojums ar paraplānu
Cena sākot no: €40
Tālrunis rezervācijai: +371 29267629

Vai patīk augstums? Vai baidāties no augstuma? Jebkurā gadījumā lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru ir neaizmirstamais piedzīvojums. Pirmkārt kopā ar profesionālu nav bail, bet pat ja ir mazliet bail, jūs taču esat kopā ar profesionālu.

paraplan1

Klubā Paraplan.lv jums piedāvās divus lidojuma variantus: 300-450 metru augstumā (laiks debesī 7-10 minūtes) un 700-900 metru augstumā (laiks debesī 15-25 minūtes). Ierobežojumu lidojumam nav, jābūt veselām, jāuzvelk sportisku vai ērtu tērpu un apavus un jābūt gatavam noskriet 10-20 soļus startā laikā.

paraplan2

Pacelšanās notiek ar speciālas vinčas (bungas ar trosi) palīdzību, kas   uzstādīta automobilī. Automobilis kustas pa ceļu, trose atritinās un tās garums pakāpeniski palielinās. Paraplāns paceļas un uzņem augstumu. Pilots atkabina trosi un sākas  brīvais lidojums! Lidojumi notiek Spuņciemā, Pienavā, Slampē un Nākotnē. Vieta atkarīga no laika apstākļiem.

Lidojums ar deltaplānu
Cena sākot no: от €25
Tālrunis rezervācijai: +37129511922

Teikšu no personīgas pieredzes – tas ir neaizmirstami! Es gribēju pārvarēt bailes no augstuma un izradījās ka tas ir ļoti forši. Un pavisam nav bail!

deltaplanlv2

Lidojums startē divas vietās: Krasta iela 79, aiz veikala Sky un aerodromā Spilvē. No sākumā jums pavadīs instruktāžu, jūs saņemsiet ķiveri un glābšanas vesti. Deltaplāns startē no ūdens vai lidlauka, jūs varēsiet apbrīnot ainavu un ieraudzīt ierastas ēkas no putnu lidojuma augstuma. Un varbūt kāds pat lidos virs savas mājās. Galvenais – neaizveriet acis.

deltaplanlv1

Lidojuma laiks 10 vai 20 minūtes pēc izvēles. Un kā bonusu pēc lidojuma jūs saņemsiet video vai foto failus, paņemiet līdzi Micro SD atmiņas kārtiņu. Tērpam jābūt ērtam un vēlams ar garajiem rokturiem – debesī mēdz būt auksti. Apavus arī jāizvēlas maksimāli komfortablus.

Lēciens ar izpletni
Cena sākot no: от €65
Tālrunis rezervācijai: +371 26777201

Klubs D.I.S.K Daugavpilī ir vienīgais Latvijā, kas dot iespēju lēkt ar izpletni. Šeit jums piedāvās divus lēciena veidus: Static Line – patstāvīgais no augstuma 1500 metri un tandēmā ar instruktoru no augstuma 3000 metri.

parashut1

Pirms jebkura lēciena jānoklausās instruktāžu – apmācību un pirms patstāvīgā – jānodod ieskaiti. Ir norobežojumi pēc svara un jābūt gan fiziski, gan psihiski veselām.

Faktiski lēciens ar izpletni aizņem tikai dažas minūtes, bet gandarījums, kurš tiek iegūts pārvarot savas bailes un paskatoties uz pasauli no cita skatupunkta, paliek ar Jums uz vairākām dienām vai pat nedēļām.

parashut2

Klubs piedāvā apmācību paātrinātas brīvā kritiena kursam AFF (Accelerated FreeFall). Kurss domāts tiem, kas nolēma nopietni nodarboties ar izpletņu lēcieniem. Un vēl izpletņlēcēju paraugdemonstrējumus sabiedriskajos un privātajos pasākumos.

Lidojums ar lidmašīnu A-22 un motodeltaplānu “Tanarg”
Cena sākot no: €25
Tālrunis rezervācijai: +371 29252819

Aeroklubs “Delta” piedāvā iepazīšanas lidojumus ar instruktoru-pilotu ultra-vieglā (UL) A-22 lidmašīnā un ar motodeltaplānu „Tanarg” (pasaules līderis starp deltaplāniem) pa Rīgu. Starts – no lidostas Spilve. Laiks gaisā pēc izvēles: 10, 20 minūtes vai stundu.

spilvedelta3

Jūs gaida ērta apģērbā un apavos un ar  labo garastāvokli. Jums apsola elpu aizraujošu izklaidi, kas noteikti paliks atmiņā daudzus gadus. Un lieliskas fotogrāfijas no jūsu lidojuma uz planiera. Lidojumi tiek veikti tikai labos laika apstākļos un tikai pēc iepriekšējas pierakstīšanas.

spilvedelta

Un reāliem debesu faniem klubs piedāvā licencētu apmācību atbilstoši civilās aviācijas aģentūras prasībām. Jūs varat kļūt par īstu pilotu un patstāvīgi vadīt planieri vai UL lidmašīnas.

Lidojums ar gaisa balonu no ”Airkargo”
Cena sākot no: €150
Tālrunis rezervācijai: +371 29240461

Kompānija “Airkargo” aicina jūs piedzīvot neaizmirstamas emocijas lidojot ar gaisa balonu. Lidojumi notiek dažādās Latvijas pilsētās no aprīļa līdz oktobrim, bet ir iespēja lidot arī ziemā. Protams, labvēlīgos laika apstākļos.

vozd-shar2

Bet speciālisti saka, ka labākais laiks ir no rīta, pēc saullēkta vai vakarā – divas stundas pirms saulrieta. Viss pasākums var ilgt līdz pat trim stundām, un pats lidojums gaisā ilgst apmēram vienu stundu. Neaizmirstiet paņemt fotokameru un iemūžināt visus brīnišķīgos skatus no augstuma.

vozd-shar3

Un vel jūs varat arī rīkot kāzu ceremoniju gaisa balonā lidojot debesī. Tas ir tik romantiski! Jūs saskaņā ar visiem kanoniem laulās priesteris, un atmiņā dāvinās lieliskas bildes.

Bet tas vēl nav viss. Grupām un uzņēmumiem var sarīkot aizraujošas sacensības – gan ar lidojumu ar gaisa balonu, gan bez tās. Piemēram, atkarībā no vēja ātruma un virziena, ar karti un kompasu norādīt, kura vietā gaisa balons nolaidīsies zemē. Izklaides scenārijus var mainīt pēc jūsu velmēm.

Lidojums ar reaktīvu lidmašīnu no ”Baltic Bees”
Cena sākot no: €1500
Tālrunis rezervācijai: +371 26011695

Laikam visekstrēmākais lidojuma veids Latvijā. Īstajā reaktīvajā, divvietīgajā lidmašīnā L-39. Protams, pieredzējuša pilota kontrolē. Lidojums sākas lidostā “Jūrmala” Tukumā. Kopējais sagatavošanas un apmācības laiks ir aptuveni divas ar pusi stundas, un pats lidojums aizņem 20 minūtes.

reakt-samolety

Jums nodemonstrēs gandrīz visus pilotāža figūras un interesantākais ka jūs pats varēsiet epizodiski vadīt lidmašīnu. Lidmašīna sasniedz 2000 metru augstumu un var sasniegt maksimālo ātrumu 900 km/st. Pasažieris piedzīvo diezgan lielu pārslodzi, tāpēc vispirms ir jānovērtē savu veselības stāvokli. Nolēmāt un paveicāt? Pēc lidojuma beigšanas jums iesniegs neaizmirstamu video un lidojuma izpildīšanas sertifikātu.

reakt-samolety2

“Baltic Bees” komanda piedalās dažādās avio pasākumos un viņiem ir liela augstākā līmeņa pieredze. Viņu lidojumi ir diezgan iespaidīgas. Un tas var būt lielisks veids kā uztaisīt savu pasākumu par īpašu. Turklāt klubs piedāvā apmācību pilotēšanai un dažādu pilotāžas figūru izpildīšanai. Lieliska iespēja tiem, kas reiz bija sapņojuši kļūt par pilotu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā