Afiša: multimediāls uzvedums “Sapnis” Siguldā

No 13. līdz 30. decembrim Siguldas pilsdrupu estrādē zem klajas debess vakaros būs skatāms multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”.

sigulda_mechta2

Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies slavenās latviešu mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi.

Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Esiet laipni aicināti desmit dažādās Elitas sapņu tēlu pasaulēs!

sigulda_mechta1

“Es esmu pārliecināta, ka cilvēkiem viss šis šķitīs trakoti interesanti. Gribu, lai viņi pēc uzveduma dodas projām uzlādēti, priecīgi par dzīvi un aizmirst drūmo ziemu un tumsu”, – par uzvedumu saka Elita.

Uzvedumā tiek izmantoti labākās Latvijā pieejamās multimediju tehnoloģijas. No 13. decembra līdz 15. decembrim un no 20. decembra līdz 30. decembrim ik pēc pusotras stundas, sākot no plkst. 17.00, skatītājus gaida maģisks četrdesmit minūšu garš šovs.  Biļešu cenas – no 7 līdz 15 eiro.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā