Afiša: Nastavševs un “Ezeri” Liepājas koncertā mudinās padejot

Mūsdienu mākslas festivālā “Liepājas Mākslas forums” notiks “Lēno deju vakars”. Tajā režisors un mūziķis Vladislavs Nastavševs kopā ar eksperimentālās mūzikas grupu “Ezeri” jaunā skanējumā izpildīs iemīļotas dziesmas no režisora paša veidotajām izrādēm.

https://www.bilesuparadize.lv/events/event/65221

Nastavševa izrāžu mūzikai raksturīgās liriskās melodijas par ritmiskiem deju mūzikas skaņdarbiem pārveidotas kopā ar eksperimentālo mūzikas grupu “Ezeri”. Dziesmu vārdiem izmantotas krievu dzejnieka Nikolaja Kuzmina eksistenciālās dzejas rindas, kas katru Nastavševa dziesmu padara par stāstu.

Paša sacerētā un bieži vien arī izpildītā mūzika ir Nastavševa izrāžu neatņemama sastāvdaļa. Taču sadarbību ar grupu “Ezeri” režisors sāka pēc Imanta Kalniņa dziesmu koncerta “Nepāriet”, kur Nastavševs satikās ar grupas ģitāristu Miķeli Putniņu, un vēlāk kopīgi ar trio “Ezeri” sagatavoja “Lēno deju vakara” koncerta programmu.

Nastavševa skaņdarbu spēju eksistēt ārpus teātra telpas jau pierādījuši vairāki plaši apmeklēti koncerti un “Lēno deju vakari” dažādās koncertvietās Rīgā, Latgales vēstniecībā “Gors” un Maskavā. Pateicoties klausītāju lielajai atsaucībai, režisors un komponists Vladislavs Nastavševs kopā ar grupu “Ezeri” Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā savus skaņdarbus izpildīs vēlreiz.

28.septembrī / 21.00
K/z Lielais Dzintars
Radio iela 8, Liepāja

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā