Afiša: Leģendārā filma “Matrikss” atgriežas uz lielā ekrāna

Leģendārā Vačovsku zinātniskās fantastikas filma “Matrikss” atgriežas uz LIELĀ ekrāna — piedāvā Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele”!

“Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself.” – Morpheus.

Pirms nedaudz vairāk nekā 20 gadiem mēs sekojām baltajam trusim, izvēlējāmies sarkano tableti un devāmies aizspogulijā — un ne kino pasaule, ne mēs paši vairs nebijām tādi kā iepriekš!

“The Matrix”, kas iznāca nu jau tālajā 1999. gadā, nešaubīgi ir izturējusi laika pārbaudi, šobrīd pelnīti tiekot uzskatīta par vienu no visu laiku labākajām fantastikas filmām, kuras ietekme uz kino, popkultūru un daudzām citām jomām ir nenovērtējama (tas, cik bieži tiek izmantota “sarkanās un zilās tabletes” analoģija, vien ir rādītājs).

Ar aizturētu elpu gaidām, ko jaunu un interesantu mums piedāvās franšīzes ceturtā daļa “The Matrix Resurrections”, kuras pirmizrāde gaidāma jau 22. decembrī. Bet, kamēr gaidām jauno augšupielādi “Matriksā”, izmantosim iespēju nedaudz novēloti, bet ne mazāk entuziastiski nosvinēt filmas aizgājušo 20 gadu jubileju ar “The Matrix” seansiem uz VISLIELĀKĀ mums pieejamā ekrāna k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā un vislabākajā kvalitātē, kādu filma ir pelnījusi — tā ir remāsterēta 4K izšķirtspējā.

Let it all go — fear, doubt, and disbelief —, un piebiedrojieties mums filmas “The Matrix” īpašajos seansos no 1. decembra, kā arī “The Matrix Resurrections” pirmizrādēs 22., 23. un 24. decembrī! Visi seansi notiks k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā. Filmas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā