Afiša: klientu dienas Elkor Plazā.

Četru dienu laikā no 10. līdz 13. oktobrim tirdzniecības centrā būs sagatavotas īpašas atlaides Elkor klienta kartes īpašniekiem. Bet 12. oktobrī visus aicina uz pasākumu ar izzinošu un izklaidējošu programmu.

Modes cienītājus sagaida ļoti piesātināta diena. Pasākumu atklās vadītāja Ieva Adamss un vēlāk viņa uzstāsies ar iedvesmas lekciju “Emocionālais strečings”.

Stiliste Elga Homicka pastāstīs, kā “pieradināt” augsto modi un nekļūt no tās atkarīgiem. Bērnu modeļu aģentūra “BABOCHKA”, organizē modes skati un pozēšanas meistarklasi.

Profesionāļi modes jomā sniegs padomus par  apģērbiem, apaviem un aksesuāriem, kam noteikti jābūt katras modes cienītājas garderobē šajā sezonā. Un arī ieteiks, kā sakombinēt apģērbu un kam labāk nebūt garderobē.

Fitnesa eksperte, Paula Freimane atbildēs uz jautājumiem par sportu, uzturu un parādīs praktiskus vingrinājumus ikdienas labam garastāvoklim un fiziskai labsajūtai.

Gardēži varēs baudīt delikatešu un dzērienu degustāciju, noklausīt konsultāciju par kafijas jaunumiem un nobaudīt tasīti smaržīgas kafijas. Bet šefpavārs Andrejs Šmatčenko sniegs meistarklases garšīga un veselīga ēdiena pagatavošanā.

Vēl notiks sadzīves tehnikas prezentācijas un konsultācijas no Philips, Stollar/Sage, Dyson, Braun, Nivona, Jura.

Autobraucējiem būs iespēja iepazīties ar jaunu un dinamisku Audi Q8,  elegantu А6 un atjaunotu Q7 un A4 modeļi. Pēc iepriekšēja pieraksta var izbaudīt arī testa braucienu.

“BMBeauty Station” stendā piedāvās ekspress “meikapu”, iepazīstinās ar kosmētikas jaunumiem, ideālas adās noslēpumiem un stilīgiem matu veidošanas veidiem. Un Baltic Beach Hotel & SPA piedāvās ekskluzīvus SPA-komplektus.

BALTIC TRAVEL & CONCIERGE apsola bonusus tiem, kas rezervēs ceļojumu ziemas sezonā un dāvās 40% atlaidi atpūtai nākošajā vasarā.

Tapāt jūs sagaida tikšanās ar speciālistiem ezotērikas, astroloģijās, taroloģijas un numeroloģijas jomā, sadarbība ar žurnālu Lilit. Un jums būs lieliska iespēja noformēt gada abonēšanu žurnālam Lilit, tikai par 20 eiro.

Droši ņemat līdzi bērnus, viņiem piedāvās spēlēt lielās galda spēles, un piedalīties jautrā garšu spēlē no Jelly Belly. Ja jums vēl nav Elkor klienta kartes, tad klienta dienu ietvaros to var noformēt bezmaksas.

Sīkāk ar pilnu pasākuma programmu var iepazīties šeit.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā