Afiša: Ķīpsalā notiks “Baltic Fashion & Textile RIGA 2019”

Lai veicinātu Baltijas dizaina pazīstamību un popularitāti, šogad izstādē pirmo reizi darbosies Fashion Pop-up Street, kurā varēs iepazīt un iegādāties jaunas un unikālas apģērbu kolekcijas. Lietuvu pārstāvēs dizainers Marijus Vepšta, zīmoli “A.P. Line” un “Shyzuka Bags”, Igauniju – “Kyllike” un “Vetka Fashion”, bet Latviju – “Linden Leaf”, “Loviletters”, “Epifania” u. c.

“Baltic Fashion & Textile Riga 2019” savu produkciju prezentēs uzņēmumi no vismaz 11 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Krievijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes, Bulgārijas u.c.

Izstādē būs plaši pārstāvēti audumu ražotāji, pieejams daudzpusīgs šūšanas piederumu, mājas tekstila un interjera audumu klāsts, kā arī šūšanas iekārtas un ekipējums industriālajiem ražotājiem. Tāpat būs iespējams iegādāties jau gatavu apģērbu sievietēm, vīriešiem un bērniem – no veļas un sporta apģērba līdz pat apaviem un aksesuāriem.

Apmeklētāji varēs iepazīt arī “Magnetic Latvia” biznesa inkubatoros attīstītos produktus – apskāvieniem piemēroto apģērbu “be-with”, sievišķīgos “RainSisters” mēteļus, “Forgaminnt KIDS” jaundzimušo apģērbu, kurā izmantots dzintara pavediens, ekoloģisko gultas veļu “MeadowMe”, kas izšūta ar pļavas ziediem, videi draudzīgos apģērbu pakaramos “Trempel”, interjera priekšmetus no “IkoCrochet”, zīmola “ZĪLE” īpaši atlasītos un pārstrādātos apģērbus, kā arī dabīgo materiālu apģērbu ražotāju “MaiMai”.

Izstādē norisināsies arī Rīgas Modes seminārs, kurā uzņēmējs un pētnieks Migels Anželu Karvaļu no Portugāles stāstīs par produktivitāti apģērbu rūpniecībā, bet par krāsu stratēģijām un radošiem modes un apakšveļas iedvesmas avotiem rudens/ziemas sezonā atklās Francijas “Carlin Creative Trend Bureau” pārstāve Pavina Suvanlazī.

Izstādes Halle “Ķīpsala”
Ķīpsalas iela, 8, Rīga
No 26. līdz 28. aprīlim

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā