Afiša: Franču džeza karaliene Mina Agossi – festivāla Summertime atklāšanā

5. augustā, Dzintaru koncertzālē startēs viens no gaidītākajiem šīs vasaras festivāliem – 15. jubilejas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”. Īpaša dāvana festivāla svinīgās atklāšanas koncertā būs franču džeza karalienes Mina Agossi uzstāšanās, kopā ar iepriekš izziņotajiem kulta filmas “Bada Spēles” skaņu ieraksta autoriem – pasaulslaveno grupu no ASV – Hypnotic Brass Ensemble.

Dziedātājas Mina Agossi ir pazīstama ar savām pasaules slaveno hitu aranžijām, tā, piemēram, The Beatles dziesmas, britu rok-grupas Pink Floyd dziesma “Money”, Džimija Hendriksa “Voodoo Chile”, Telēniusa Monka (Thelonius Monnk) dziesma “Well You Needn’t” u.c.

Minas repertuārā ir gan pasaules mūzika, gan blūzs, gan džezs, un pat roks – šāds jaudīgs mūzikas apvienojums pozicionē dziedātāju ārpus jebkādiem mūzikas rāmjiem un modeļiem. Pēc ilgstošas dzīves Spānijā, Agossi atgriezās Parīzē, nepārtraukti turpinot koncertēt Eiropā un Amerikā. Viņa tika nominēta prestižajai franču Victoires du Jazz balvai, kā arī sadarbojas ar pasaules džeza leģendu, saksofonistu Ārčiju Šepu (Archie Schepp), ar kuru kopā pulcē pilnas koncertzāles visā pasaulē. 5. augustā Mina Agossi pirmo reizi uzstāsies Latvijas klausītājiem, festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” atklāšanas koncerta ievaros, Dzintaru koncertzālē.

Šajā dienā uzstāsies arī iepriekš izziņotie un latviešu klausītāju gaidītie kulta filmas “Bada Spēles” skaņu ieraksta autori – pasaulslavenā grupa no ASV – Hypnotic Brass Ensemble. Papildus solo gabaliem, kurus mūziķi izpildīs koncertā Jūrmalā, grupas Hypnotic Brass Ensemble panākumu sarakstā ir arī sadarbība ar tādiem slaveniem izpildītājiem kā Prince, Snoop Dogg, Blur, Gorillaz un citiem.

5 augustā / 20:00
k/z “Dzintari”
Jūrmala, Turaidas iela, 1
https://www.bilesuparadize.lv/events/event/72430

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā