Afiša: Festivāls Botānika piedāvā dziedātājas Žeņas Ļubičas koncertu

Jaunais festivāls Botānika paziņo par otro pavasara muzikālās programmas koncertu. 23.maijā в VEF radošā kvartāla kamerzālē (Ieriķu ielā 5a) notiks talantīgās un savdabīgās Sanktpēterburgas dziedātājas un dziesmu autores Žeņas Ļubičas koncerts.

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/muzikls/festivals-botanika-zenas-lubicas-koncerts-festival-botanika-koncert-zheni-ljubich-281599/

“Krievijas francūziete” Žeņa Ļubiča pasaules slavu ieguva, pateicoties dalībai projektā Nouvelle Vague. Ar to viņa ir apbraukājusi teju pusi pasaules, piedalījusies festivālos un koncertos, arī leģendārajā Parīzes koncertzālē “Olimpija”.

Vairāk nekā 300 dziesmu autore. Viņas dziesmas ir iekļautas vairāk nekā 30 filmu un seriālu skaņu celiņos. “Klusuma šūpuļdziesma”, kas kļuva par Krievijas fantāzijas kino “Viņš – drakons” galveno tēmu, tagad ir savdabīga dziedātājas vizītkarte. Pēc tās viņu atpazīst ikvienā zemeslodes nostūrī.

Bet nebēdnīgā “Russian Girl” ir kļuvusi par daudzās valstīs mītošās krievu diasporas himnu. 2018.gadā Žeņa Ļubiča un grupa “Zveri” laida klajā singlu L’été, kas bija daļa no Kirila Serebreņņikova filmas “Vasara” skaņas celiņa pasaules pirmizrādes.

Melodiska balss, jutekliska dzeja, eiropeiska izsmalcinātība un krievu dabisks – šīs ir tikai dažas no Žeņas Ļubičas labākajām īpašībām. Nav būtiski, kurā valodā – angļu, franču vai krievu – Žeņa dzied, nav svarīgi, kuru instrumentu pavadībā skan viņas balss, jebkurā gadījumā kompozīcijas skan aizkustinoši un harmoniski. Rīgā dziedātāja uzstāsies kopā ar grupu.

Lai pasākumā valdītu Parīzes radošo kvartālu īpašā atmosfēra, festivāla organizatori sadarbībā ar partneriem ir sagatavojuši gastronomijas stūrīti franču stilā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā