35. RIGA FASHION WEEK programma

Jau trīsdesmit piektās Rīgas modes nedēļas, kas norisināsies no 7. līdz 11. oktobrim, vadmotīvs ir “ilgtspēja”. Apzinīga, uz nākotni vērsta un ētiska mode ir vienojošais elements, kas caurvij visu programmu — jaunās kolekcijas un izglītojošos seminārus. Šosezon pasākumā tiks pārstāvēti vairāk nekā 20 dizaineri, starp kuriem ir arī ārvalstu debijas un vietējie ekozīmoli.

Lai uzlabotu speciālistu zināšanas un popularizētu ilgtspējīgas iniciatīvas, RIGA FASHION WEEK rīkotājs — Baltijas modes federācija — kā 7. oktobra atklāšanas pasākumu izziņoja starptautisko semināru “Ilgtspējīga mode: stereotipi un realitāte”. Lai pasākumā piedalītos, nepieciešams pieteikties iepriekš. Tāpat starp modes nedēļas kulturāli izglītojošajiem pasākumiem 9. oktobrī kinoteātrī K.Suns tiks demonstrēta filma “Kāpēc mēs esam radoši?”. Šis Hermana Vaskes dokumentālais projekts ir vēl neredzēts interviju krājums ar vadošajiem 21. gadsimta viedokļu līderiem.

rfw35_1

RFW modes skašu maratons sāksies ar Latvijas zīmolu QooQoo, One Wolf un H&M ilgtspējīgas modes prezentāciju Grand Hotel Kempinski Riga greznajā interjerā. Turpat savas kolekcijas prezentēs sezonas debitanti — poļu zīmols Szczygiel- un vietējais zīmols Unattached (dizainere — Una Pūpola), kā arī pirmo reizi norisināsies Hot Couture vakarkleitu skate, ko piedāvā Volga Vintage. Tajā pašā dienā Moel Bosh telpās viesus uzņems Zugra Ignata — dizainere no Uzbekistānas, savukārt Anna Led (Latvija) vadīs savu prezentāciju franču kafejnīcas atmosfērā Berga Bazārā.

rfw35_2

Šosezon bērnu mode tiek prezentēta starptautiskā formātā — aktuālās kolekcijas prezentēs lietuviešu zīmols Julija Dremiene un latviešu Paade Mode, Tiny Bunny, Rock and Mouse.

Uz galvenās skatuves Hanzas Peronā savas kolekcijas skatītājiem piedāvās Selina Keer, Collected Story, Amoralle, Natalija Jansone, Iveta Vecmane, Nolo. Ārvalstu dalībnieku vidū ir Igaunijas zīmoli Diana Arno un Ivo Nikkolo.

Modes nedēļas ballītes norisināsies Digital Art House ar DJ von Kubitz’s (Latvija), mākslinieka Constantine (Ukraina) un Collab XXX.LV (Latvija) piedalīšanos, kā arī bārā A’Drop.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā