12 slavenību novēlējumi Latvijas iedzīvotājiem: katra diena ir jauna iespēja

Gada nogalē ikviens no mums izvērtē pagājušos notikumus, izvirza jaunus mērķus un, protams, meklē iedvesmu ieceru īstenošanai. Kā noteikt prioritātes un kur ņemt spēkus, gada beigās ir bieži uzdotie jautājumi pašam sev.

12 slavenus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir pazīstami ar izciliem sasniegumiem, dalās ar 12 iedvesmojošiem padomiem un siltiem novēlējumiem Latvijas iedzīvotājiem.

palameka
Mīliet! Vieglatlēte un Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika ir pārliecināta, ka mēs nevaram izvairīties no negaidītiem likteņa pavērsieniem, bet iekšējais miers, pārliecība par saviem spēkiem un mīlestība pret to, ko mēs darām, palīdzēs tikt galā visās situācijās. „Mīlestība pret savu darbu mūs padara stiprākus un ļauj sasniegt visus mērķus!”

Gudl
Dariet!  Olimpietis, Latvijas izlases un Rīgas „Dinamo” hokejists Kristers Gudļevskis apgalvo, ka zaudējums ir vērtīga pieredze, kam seko uzvaras.

„Lai gūtu panākumus, nav tikai jāgrib uzvarēt. Ir smagi jāstrādā, lai katra uzvara būtu pelnīta un zaudējums būtu motivācija cīnīties tālāk.”

patmaln

Radiet! Slavenā latviešu māksliniece, daudzu radošo projektu dalībniece un modes dizainere Elita Patmalniece novēl Latvijas iedzīvotājiem biežāk rast iedvesmu un iespēju radīt, jo jaunrade ir spēks, kas virza pasauli. „Radošums noder jebkuram cilvēkam dzīvē, jo tad viņš var vairāk sasniegt un vairāk arī kaut ko ieraudzīt.”

zimmer
Eksperimentējiet!.Viens no titulētākajiem Latvijas šefpavāriem, restorāna „Entresol” īpašnieks Raimonds Zommers stāsta, ka aizraujošas dzīves recepte slēpjas eksperimentos un jaunu garšu meklējumos. „Lai katra diena ir pilna ar enerģiju, ar izaicinājumiem, ar jaunām garšām un profesionālu izaugsmi!”

galante
Mācieties! Visā pasaulē slavenā operdīva un starptautiskā mūzikas festivāla „Summertime — aicina Inese Galante” rīkotāja Inese Galante domā, ka cilvēka prāts ir uztveres svaiguma un jaunības enerģijas piepildīts, ja tas turpina mācīties.

„Kamēr cilvēks dzīvo, viņam ir jāattīstās un jāmācās, un jāiet visu laiku uz priekšu.”

zirne
Atklājiet! . Kamaniņbraucēja, uzņēmēja, dizainere un olimpisko spēļu dalībniece Ulla Zirne ir pārliecināta, ka mums visiem vajag vairāk ceļot.

„Ceļojums ir tāda brīnišķīga pieredze, par kuru maksājot tu kļūsti bagātāks. Jo katrs ceļojums, katra pieredze paplašina mūsu redzesloku.”

cherkovsky
Nepadodieties!Pieccīņnieks un olimpisko spēļu dalībnieks Deniss Čerkovskis: “Mēdz teikt, ka lai uzkāptu kalnā, septiņreiz paklūpot, ir astoņreiz jāpieceļas.”

„Kamēr tu neesi šķērsojis finiša līniju, ir jāturpina sacensties.”

kazem
Ticiet! Garo distanču skrējēja, trenere un uztura speciāliste Anita Kažemāka-Siliņa uzskata, ka ir liela kļūda gaidīt īsto brīdi, lai kaut ko uzsāktu.

„Ir nepieciešams atrast iekšējo spēku, ticību sev, un tad viss arī izdosies.”

samoj
Sadarbojieties!. Lai gūtu panākumus, ir ļoti svarīgi darboties sazobē ar kolēģiem, ģimenes locekļiem, draugiem, partneriem un daudziem citiem, – stāsta pludmales volejbolists un olimpietis Aleksandrs Samoilovs.

„Katram komandas dalībniekam ir maksimāli jāpieliek visas piepūles. Tikai tad komanda sasniegs augstākās virsotnes.”

smedinsh
Novērtējiet! Nav tādu „mazo” cilvēku — ir svarīgs ikviens, ko sastopam dzīves ceļā. Katrs var neizdzēšami ietekmēt mūsu dzīvi un palīdzēt mums kļūt labākiem. „Novērtē katru cilvēku, ko satiec savā dzīvē,” mudina pludmales volejbolists un 2012. gada olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Jānis Šmēdiņš.

Valters
Atbalstiet! Eiropas un pasaules čempions basketbolā, televīzijas raidījumu vadītājs un treneris ar lielu pieredzi Valdis Valters uzskata, ka vienmēr ir jādalās zināšanās un jāatbalsta tie, kuri ir līdzās: „Galvenais šajā dzīvē ir nodot pieredzi jaunajiem un veltīt vairāk laika, lai viņiem būtu vairāk zināšanu un viņi kļūtu gudrāki.”
aisha
Baudiet! . Dziedātāja, mūziķe un starptautiskā konkursa „Eirovīzija 2010” dalībniece Aija Andrejeva pauž, ka ir svarīgi ne tikai priecāties par rezultātiem, bet gūt gandarījumu no procesa.

„Kad saņemu klausītāju aplausus, visa tā smagā darba sajūta absolūti pazūd.”

Katra diena ir vienreizēja iespēja paveikt kaut ko īpašu, izmēģināt nezināmo, ieraudzīt neparasto. Nākamajā gadā ikvienam no mums būs 365 iespējas nepalaist garām izdevību.

foto: Jūris Zaleskis

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā