World Class Rīgā: Slavenības jūsmo par āzijas bārmeņa ātrumu

Nesen Latvijas bāru kultūras cienītāji pulcējās Āzijas virtuves restorānā RestBar Mo, lai satiktos ar prestižo sacensību World Class treneri un tiesnesi no Taivānas Niku Vu un iepazītos ar pasaules tendencēm kokteiļu gatavošanā. Vienlaikus notika arī apmācības World Class Latvia dalībniekiem, kas papildināja specifiskas kokteiļu gatavošanas iemaņas.

Pasākuma viesiem bija iespēja baudīt World Class rīkotās vakariņās, kuru laikā tika prezentēta kokteiļkarte, ko veidojis pasaulē pazīstamais kokteiļmeistars Niks Vu. Slavenībām un medijiem bija iespēja pārbaudīt, vai RestBar Mo bārmeņiem izdevies pietuvoties meistara līmenim vai pārsniegt to.

Prestižo sacensību “World Class 2018” mērķis ir attīstīt dzērienu baudīšanas kultūru visā pasaulē un veicināt kokteiļu pagatavošanas latiņas paaugstināšanos. Tas sniedz iespēju sacensību dalībniekiem apmeklēt pasaules līmeņa bārmeņu meistarklases un pilnveidot savas zināšanas un prasmes, savukārt bāru apmeklētājiem ir iespēja baudīt labāk sagatavotus kokteiļus.

Konkursa fināls notiks 30. maijā, un tajā tiks noskaidrots Baltijas labākais bārmenis, kurš pārstāvēs reģionu pasaules finālā Vācijā septembrī.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā