Vakar atklāta Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA

15.novembrī, ar daudzveidīgām kolekcijām un skatītāju ovācijām aizvadīta pirmā Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA diena. Tā iesākās ar piecu iecienītu bērnu modes zīmolu skatēm, pēc kurām sekoja jauno modes dizaineru konkursa “Jaunais talants” desmit finālistu skates. Šodien modes nedēļas programmā 11 modes zīmolu kolekciju un pieteikumu skates.

16.novembrī plkst 20.00 sevi pieteiks plašs modes zīmolu spektrs, kas pārstāv dažādus modes segmentus un atrodas dažādās attīstības stadijās. Būs redzami konceptuālie modes zīmoli – Baiba Ripa, Baiba Ladiga, STATUS BY SHTAMGUTS un Arvils Linde, publikas iemīļotais un pieredzējušais zīmols Alexander Pavlov, attīstību piedzīvojušie zīmoli IN by Inga Nipāne, Day Off, Helen Chaude, kā arī savas zīmola gaitas sākošie Una Bērziņa, Laima Jurča un Iveta Vecmane.

Modes nedēļa tika atklāta ar bērnu modes zīmolu skatēm, 15.novembrī. Bērnu modes zīmoli tika pārstāvēti rekordlielā skaitā, skates iesākot ar Leny Tomy Factory, kam sekoja Hebe, Zaza Couture, Petra.lv un Lazy Francis skates.

Leny Tomy Factory

Jaunā 2018.gada pavasara/vasaras kolekcija “Akvamarīns” ir kā vizuļojošs dārgakmens, kas apbur ar klasisku un modernu bohēmisku šarmu. Tā aizved mūs jautrās un laimīgās vasaras atpūtas brīvdienās Franču Rivjērā. Saskaņotas pasteļu krāsu gammas tērpos jautri spēlējas ar spilgtākiem apdrukātiem zīda un kokvilnas ziedu rakstiem,  radot vasarīgu, rotaļīgu un bezrūpīgu bērnības stāstu.

Zaza Couture

Zīmols ar rudens/ziemas 17/18 kolekciju “Cake Paradise” atzīmē savu 15. jubileju. Svētki bez kūkām nav iedomājami, tāpēc iedvesma kleitām radusies no kūku gardajām krāsām un formām. Viennozīmīgi šķiet, ka krāsu ziņā šī kleitu kolekcija ir visgardākā un sulīgākā.

Hebe

Savā pavasara- vasaras 2018 kolekcijā “HEBE” turpina izzināt dzīvnieku pasauli un aicina saudzīgi izturēties pret viņu vidi.  Mierpilnās koalas, bravurīgais lemūrs, spītīgās zebras un graciozie tīģeri rotā jauno Hebes kolekciju. Piedāvājam askētisku griezumu, tonizētu estētiku rozā, bēšā, pelēkā un zilā pasteļtoņu nokrāsās.

Petra.lv

Rudens/ziemas kolekcija 2017 ir kluss ziemas stāsts, kurā var dzirdēt, kā sarunājas lietas, kuras atdzīvojas. Brīnumskapis aicina ziemas pasakā, kurā viss ir iespējams! Kolekcijas Ziemas stāsts tērpu siluetos izceļas brīvas līnijas, rotaļīgs vieglums un elegance, īpaši parūpējoties par piemērotiem piegriezumiem arī pusaudzēm.

Lazy Francis

Rudens / Ziemas 2017-2018 kolekcijas iedvesmas avots ir Hansa Kristiana Andersena stāsts “Nelokāmais alvas zaldātiņš” un jaunā mīlestība. Alvas zaldātiņš un Balerīna, kā arī citi tēli ietērpti ekskluzīvos izšuvumos, huzāru epoletēs (uzplečos), ar tutu kleitām un citiem romantiskiem elementiem, kā piemēram, mežģīnes, rozes un sirdis.

“Jaunais talants”

Pirmā modes nedēļas diena turpinājās ar jauno modes dizaineru konkursa “Jaunais talants” desmit finālistu skatēm. Konkursanti sacentās par uzvarētāja titulu, kurš balvā saņēma kolekcijas komercializāciju sadarbībā ar konceptveikalu Taste Latvia, kā arī speciālo balvu par radošumu – modes mārketinga un menedžmenta divu nedēļu kursu Milānā, New Academy of Fine Arts un žurnāla “Pastaiga” speciālo balvu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā