#Rudensrudens: universālveikalā „Stockmann” notika modes skate

Nesen universālveikals „Stockmann” prezentēja publikai rudens un ziemas kolekciju „Prieks atklāt!”. Tagad mēs patiešām zinām, kā ir jāsagaida pavasaris: atklātās kurpēs, spilgtās jakās un noteikti ar kaut kādu ausainīti galvā. Lai par spīti omei nesasaldētu ausis. Bērnu kolekcijas sauklis varētu būt šāds: „Valsts vadošie pediatri jau gaida tevi ciemos”.

Taču skaistums prasa upurus un samaļ savās dzirnavās gan sirmgalvjus, gan zīdaiņus. Starp citu, par pirmās kategorijas pārstāvjiem. Kādi modeļi defilēja „Hugo Boss” un „Calvin Klein” zīmolu drēbēs! Uz fifīgo „Furla” somu un garkājaino najādu fona izdevīgi izcēlās pavecāki modeļi. Vai, kādi vīrieši tur bija – #dodiet divus.

Žurnālistiem kā vienmēr nepietika vietas. Glamūrās preses haizivis, būdamas izsalkušas un skaidrā, mēģināja visu piefiksēt, raugoties virs un zem kronšteiniem un dekoratīvajiem elementien. Nav brīnums, ka fināla aplausi izskanēja pustukšā zālē, jo visi izskrējuši kur kurais, lai stabili apsēstos un paēstu, kamēr pusotra ēna klīda starp luksusa klases klozēm ar lepno „Made in China” etiķeti.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā