Rīgas centrā durvis vēris jauno Latvijas dizaineru konceptveikals NONAME PLACE

Rīgas jūgendstila centrā, Alberta ielā durvis vēris jauns konceptveikals, kas apvieno svaigus un spilgtus jauno Latvijas dizaineru zīmolus. Pēc veikala veidotāju domām, galvenā NONAME PLACE īpatnība ir sievišķība – visus te pārstāvētos zīmolos ir radījušas mērķtiecīgas un talantīgas sievietes, kas veiksmīgi vada biznesu un pasauli sev apkārt.

Idejas autores un konceptveikala līdzīpašnieces ir zīmola NONAME ATELIER dizaineres Aļona Grevcova un Veronika Nikitenko.

Aļona Grevcova: “Mēs esam perfekcionistes, tādēļ mūsu veikala iekārtošanas laikā dienu un nakti veidojām telpu noformējumu, centāmies pārdomāt ikvienu sīkumu, lai pircējiem būtu ērti.

Tagad pie mums var baudīt aromātisku kafiju, parunāties ērtā pagalmā ar skatu uz jūgendstila šedevriem un safotografēt visveiksmīgākos pašiņus jaunajos tērpos. Turklāt visi NONAME PLACE dizaineri strādā ar pircējiem, ikvienam piedāvājot individuālu servisu – tā ir vēl viena mūsu priekšrocība”

Nesen ar jautru ballīti notika NONAME PLACE telpas oficiālā atklāšana. Svētku devīze bija “This is a woman’s world”: viesi varēja vērot visu veikalā pārstāvēto zīmolu kolekciju skates, piedalījās pasākumu aģentūras Heaven 67 vadošās dekoratores un Ziedu Ekspreša floristikas meistarklasē, kas pārvērta veikala pagalmiņu ziedošā patio, Resto-Rātors komanda bija sagatavojusi īpašas uzkodas, bet šampanietis Moët&Chandon un Dj Ališera Jakupova mūzikas sets karsēja ballītes atmosfēru. Pasākumu vadīja Ieva Adamss.

Plašāk par zīmoliem

Galian Studio – jauns Latvijas sieviešu apģērbu zīmols. Nonpareil – īpašu uzmanību Nonpareil pievērš izstrādājumu griezumam un nestandarta pinumiem. SOYKA – tie ir zīda un kašmira lakati, trauki un interjera priekšmeti. Ikvienai mūsu radītajai lietai ir mākslinieciska vērtība – tas ir obligāts nosacījums.

Ma’milk – ērtas un modernas lietas bērniem no dabīgiem un augsti kvalitatīviem audumiem. NONAME Atelier – kolekcijas no dabīgiem audumiem, akcentējot sievišķīgumu un komfortu. ANTISTAR – protests pret neīstām zvaigznēm. Taču apģērbu viņi rada moderniem, intelektuāliem cilvēkiem, kuri ciena ironiju.

TOOCHE – apavi un aksesuāri, kas ar rokām darināti no dabīgiem materiāliem, piemēram, tūbas un ananāsu lapu ādas. Zhilyova Lingerie – veļas zīmols no Ukrainas. Sweets&knits – dzijas, adījumi ar rokām, tiem ir savs raksturs un garša.

Pas de marque  – apģērbs un rotaslietas ir roku darbs, kas top pēc autora skicēm. Sensonel – Latvijā radīta bižutērija. KRYN JEWELLERY – ar rokām darinātu juvelierizstrādājumu zīmols. Un Nebo – populārā krievijas zīmola koncepciju izceļ divas viegli atpazīstamas īpašības: košas krāsas un ļoti plaša modeļu līnija.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā