“Riga Fashion Week”: noslēguma diena frī kartupeļu veidolā

Finita la comedia! Ir beidzies liekulības tirgus, dažu muļķu kuģis jau aizpeldējis – līdz nākamajai sezonai. Viesi droši nomazgā svētku meikapu, novelk lateksu un jau sāk diedelēt no dizaineriem ko jaunu un fifīgu.

Paade Mode

Pēc tam, kad „Riga Fashion Week” arēnu pametis viens no spilgtākajiem bērnu modes pārstāvjiem „Lazy Francis”, atlikušajam tandēmam kļuva vieglāk dalīt podiju savā starpā. Ietekmes sfēra ir pilnībā sadalīta: „Paade Mode” – tas ir demokrātisks stils, mīļš, glīts, pareizs un brīnišķīgi paklausīgs bērniņš.

Aristocrat Kids

Cita lieta – „Aristocrat Kids”. Šādā tērpā vai nu mamma jāizdod pie vīra, vai nu jāpiedalās vakariņās ar karalieni. Var abus reizē. Šī zīmola cienītājas študierē etiķetes grāmatas un zina, ar kuru kāju jāsāk kāpt zirgam mugurā, lai mammīte varētu lepoties.

This is a Limited Edition

Anglijas zīmols tikai saucas „Limited”. Tā darbības jomā ietilpst ne tikai mode, bet arī mākslas darbi, interjers un aksesuāri. Principā šis viesis ir šauri izvērsies plašās aprindās. Dara visu, bet maz. Mūsos laikam būtu jāpamostas mednieka instinktam – dabūt šādu mantu un kā nobeigta lāča ādu demonstrēt to skauģiem.

Talented

Tāpat kā pirms gada zīmols „Talented” prezentēja savu vasaras kolekciju, Nē, mēs zinām, ka vasara mums ir tikai nedaudz labāka par februāri, bet tomēr ģērbties gribētos krāsaināk. „Talented” tērpos būs komfortabli bērēs, depresijā un šķiršanas prāvas laikā. Vispār šī kolekcija ir gadījums, kad frizūras ir interesantākas.

One Wolf

Vientuļais vilks arī ne pārāk saspringst: tērpu maz, krāsas drūmas, modeles arī nav diez ko jautras. Un tomēr „One Wolf” ir kāda odziņa. Nu labi, būšu godīga, man vienkārši patīk viņu logo.

Nolo

„Nolo” prot pārsteigt! Jau otro sezonu šis zīmols noslēdz Rīgas modes nedēļu. Tas tomēr kaut ko nozīmē. Pērn dizainere Viktorija Joniene burtiski uzspridzināja savu šovu skatītāju zāli. Šogad Vika atkal šokē: „McDonald’s – skates sponsors?”, „Nākamajā sezonā – Rakveres cīsiņi?”, „Tas jau bija pie Moschino!”. Šķiet, ne viena skate netika tik daudz apspriesta soctīklos kā „Nolo”. Grūti teikt, vai esmu gatava uzvilk frī kartupeļu tērpu, bet, godīgi sakot, tieši šajā defilē atradies tēls, kas mani momentā nogāza no kājām. Citādi es nebūtu pieprasījusi no dizaineres „man tādu pašu, bet ar perlamutra pogām.” Tam arī šāda tāda nozīme tomēr ir…

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā