“Riga Fashion Week”: no “Anna Led” līdz „Katyakatya”

„Riga Fashion Week” – tie ir ne tikai spilgtu krāsu tērpi podijā, bet arī ne mazāk spilgti viesi uz preses sienas fona. Tur ir viss: puskailas najādas, sapucējušies blogeri, pofigistiski vīrieši un jaunkundzes, kas izstaidzina jaunus tērpus.

Parasti jo zīmīgāka ir sejas izteiksme, jo mazāk nozīmīgs ir viesis. Ir reti izņēmumi. Piemēram, skatuves tēls. Arī 90. gadu piekritēji gavilē – šī mode ir atgriezusies: tā ir topā, trendā, zīmolā un uz ķermeņiem. Pārējie ir apskāvušies, raud un pacieš to visu.

Anna Led

Tradicionāli „Anna Led” pulcina pilnu zāli – šāda stila cienītāju ir atliku likām. „Anna Led” ir Latvijas dizaineres Annas Ledskalniņas zīmols. Tas ir vienmēr sievišķīgi – obligāti dabīgie audumi, lidojošs siluets un katras sezonas must-have.

Birjukov

Krievijas dizainera Oļega Birjukova zīmola „Birjukov” modeļi vietējo publiku neiespaidoja. Dāmas zīmējoties raustīja deguntiņus un šupoja sprogainās galviņas. Ja atšifrē žestu valodu, sanāk, ka Pēterpils modeljera debija mūsu galvaspilsētā ir izgāzusies.

Diana Arno

Debitante ar gandrīz franciski skanošo vārdu Diāna Arno īstenībā ir no Tallinas. Par viņas kolekciju nebija daudz atsauksmju, bet, ar manām diletantes acīm skatoties, tas bija skaisti. Turgeņeva romānu jaunkundzes, ziedošs ķirsis ķiršu dārzā un pārējais savoir vivre.

Katyakatya

„Katyakatja Shehurina” ir apcirpusi sava zīmola nosaukumu – tagad viņa ir vienkārši „katyakatya”. Izrādījās, tas nav no vieglas dzīves. „Droši vien ir nepareizi, kad tavu nosaukumu klienti nespēj izlasīt. Pēc būtības savējiem mēs jau sen esam vienkārši katyakatya un mums jau sen reāli ir divi virzieni – kāzu kleitas un vakarkleitas. Šajā skatē esam prezentējuši tieši vakarkleitas.”

Fotogrāfijas: Arkādijs Gluhihs, Marks Ļitvakovs 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā