Modes špikeris: Rudens trendi no „VaBene Boutique”

Rudens nozīmē ne tikai lietainas dienas, bet arī sezonas maiņu – tātad iemeslu atjaunot garderobi. Prakse rāda: arī pelēcīgākajā dienā sieviete var izskatīties perfekti – tikai jābūt šādai vēlmei.

Kādi trendi pašlaik ir priekšgalā un kā gaumīgi pārdzīvot atvadīšanos no vasaras, pateiks priekšā veikalaVaBene Boutique saimniece Jeļena Vavilova.

Tieši šeit ir atrodamas labākās „Mangano” kokteiļkleitas kopā ar citu itāliešu zīmolu „casual” tērpiem – „Imperial”, „RobertaBiagi”, „Babylon”, „AnimaGemella” un bonusā – „Anna Kruz” somas.

vabene10

Starp citu, kolekcija vietējam butikam pusgadu vai pat gadu iepriekš tiek pasūtīta tieši pie ražotājiem, tāpēc šurp nonāk aktuālākie un kvalitatīvākie tērpi.

vabene6

Sporta šiks

„Sarkanais un melnais” – gandrīz Stendāls un katrā ziņā sezonas trends. Pagarināti trikotāžas svārki ir ideāls variants ikdienas tēlam. Viegls, sportisks un reizē sievišķīgs „look”. Ar krāsu niansēm šai gadījumā labāk neeksperimentēt: ar divām kontrastējošām krāsām pilnīgi pietiek.

vabene_red

Žanra klasika

No vienas puses, sekot līdzi modes jaunumiem ir mūsu profesija. No otras – kļūt par kārtējās stila ikonas ķīlniekiem nemaz negribas. Reizēm skaistums ir noslēpts šķietamajā vienkāršībā. Kāpēc lai neizmēģina žanra klasiku – vienkrāsainu kostīmu ar vesti, biroja kreklu vai bodiju?

vabene_pidzhak

Atpakaļ deviņdesmitajos

Bomberjaka ir stabili iesakņojusies galveno sezonas trendu sarakstā. No pirmā acu skatiena šķiet, ka šāds tēls atsaucas uz pusaudžu modi. Steidzamies iepriecināt: bomberus drīkst valkāt, kas grib, ar ko grib un principā arī kad grib. Tie ir universāli un demokrātiski.

vabene14

Protams, nekur no popularitātes topa nav pazudušas „sašautas” bikses ar garumu ne vairāk par 7/8, lai atsegtu potīti. Ja tās piedevām ir izšūtas – jums ir džekpots! Tas katrā ziņā būs modīgi un arī praktiski.

Radošs konservatīvisms

Liekas, ka nav nekā konservatīvāka par tvīdu. Taču tieši šis materiāls vienmēr padara tēlu cēlāku. Vienkāršākais tērps izskatīsies pavisam citādāk, ja tam pievieno elementu no kāda „Shepfords” auduma ar bagātu faktūru. Ja tēlu papildina ar spilgtu elementu, varat uzskatīt, ka jums rokās ir trumpji: jūs precīzi uzminējāt visas rudens tendences.

vabene18

Nedaudz romantikas

Vai atceraties joku, ka vasaras beigās visas meitenes sadedzinot sārtos svārkus? Sārto krāsu, protams, atdzīvināt nevajadzētu, bet plisēti svārki šobrīd patiešām ir aktuāli kā vēl nekad.

vabene13

Šāds garderobes priekšmets iedzīvosies gan pie romantiskām būtnēm, gan pie tām, kam patīk būt uzmanības centrā. Galvenais – nepārspīlēt. Piemēram, svārku spilgto toni var kompensēt ar melnu žaketi. Ja augstpapēžu kurpes nav pa prātam, droši nomainiet tās ar demokrātiskākiem apaviem.

Vasaras prints

Jau kuru gadu ir aktuāls apģērbs ar spilgu un dinamisku ziedu printu. Puķaina žakete nav jātaupa tikai siltajam gadalaikam. Šāds fasons ir pieejams arī rudenī un ziemā, bet to ir vērts kombinēt vienīgi ar neitrālām vienkrāsainām mantām vai apģērbiem, kas pieskaņotas žaketes pamattonim.

vabene16

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā