Mākslinieka Andrew Logan ekospozīcija konceptveikalā BOLD

2017.gada maijā konceptveikalā BOLD, Baznīcas ielā 18A, Rīgā, apskatāma leģendārā britu rotu mākslinieka un skulptora Endrjū Logana (Andrew Logan) darbu ekspozīcija. Endrjū Logana vārds Latvijā pazīstams modes un citu radošo jomu pārstāvjiem.

Deviņdesmito gadu vidū, kā Nepieradinātās Modes Asamblejas viesis, viņš performēja Rīgā, piedalījās Asamblejas pasākumos ar savām unikālajām rotām, šokēja ar mākslas instalācijām un visu savu darbības laiku izstarojis radoša pozitīvisma megabaitus. Logana kungs vizītes laikā Rīgā nolasīs lekciju Mūkusalas mākslas salonā.

Pēc teju 18 gadu pauzes viens no leģendārās Londonas bohēmas aktīvākajiem māksliniekiem, Braiena Eno (Brian Eno), Deivida Bovija un Fredija Merkurijalaika biedrs, angļu ekscentriskā radošuma etalons, Endrjū Logans, joprojām ir atraktīvs, enerģisks un aktīvs radošās dzīves, mākslas pārstāvis.

Konceptveikala BOLD telpās skatāmas un iegādājamas mākslinieka radītās rotas, ko iecienījuši pasaulē atzīti mākslas kolekcionāri, skatuves mākslinieki, ekscentriķi un šovbiznesa zvaignes. Nelielā, taču iespaidīgā kolekcijā izstādītas piespraudes, gredzeni, kaklarotas un citi mākslas darbi, kas radīti laika posmā no 1994.gada līdz pat pagājušajai nedēļai, 2017.gada aprīļa beigām.

Britu mākslinieks sadarbojies ar tādiem franču modes namiem kā Emanuel Ungaro, Comme de Garcons, austriešu zīmolu Swarovski. Mākslinieka darbi izstādīti Viktorijas un Alberta muzejā un citos pasaulē pazīstamos muzejos, galerijās.

Tuvs Logana kunga draugs, mūziķis Braiens Eno, mākslinieku raksturo kā vienu pozitīvākajiem un radošākajiem cilvēkiem, kādu viņš jebkad saticis. Endrjū Logana mākslas darbi spilgti atspoguļo mākslinieka pozitīvo personību. Lielākoties radīti no krāsainiem, reflektējošiem materiāliem, ceļojumu laikā atrastām pērlēm un akmeņiem, mākslas darbi izstaro saulainu, priekpilnu enerģiju.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā