Izsludināta gaidāmās Rīgas modes nedēļas programma

Gaidāmā modes nedēļas programma RFW viesiem nodrošinās inovatīvus un radošus modes svētkus, vairāki no pasākumiem, starptautiska modes industrijas projekta “United Fashion” ietvaros.

Gaidāmās Rīgas modes nedēļas programma paredz tādu Latvijas dizaineru modes skates kā Natālija Jansone, Amoralle, Talented, One Wolf, Bergs Privé, BLCV by Bulichev, Public Makes Image, Katya Katya London un Nolo. Šīs sezonas debitanti – NONAME Atelier un Pixie Won’t Play.

tal1

Šīs sezonas RFW pirmajā dienā, 23. oktobrī, norisināsies šīs svētku nedēļas atklāšanas pasākums, kas ir veltīts jauniem māksliniekiem digitalizācijas laikmetā. Likumsakarīgi, ka šajā pasākumā savas jaunās kolekcijas prezentēs trīs jaunas mākslinieces.

rfw29

Vēl viens jaunpienācējs – Anna Elizabete Fashion savu kolekciju prezentēs RFW atklāšanā. Tradicionāli norisināsies arī bērnu modei veltīta skate, kurā piedalīsies Paade Mode, Aristocrat Kids un Leny Tomy Factory.

paade1

Šoruden Rīgā savas jaunākās kolekcijas izrādīs arī ārvalstu dizaineri: Ivo Nikkolo un Diana Arno no Igaunijas un Duarte no Portugāles, savukārt atklāšanas pasākumā piedalīsies ārvalstu jaunās modes mākslinieces Kristel Kuslapuu no Igaunijas un Teodora Mitrovska no Maķedonijas.

amoralle17

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā