Īpašā vietā aizvadīts baltais pop-up pikniks “L’elegante Pop-Up Picnic”

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rīgā turpinās jaukā tradīcija, kad kultūras entuziasti un gardēdības mīļotāji pulcējas elegantā un slepenībā turētā pop-up piknikā, lai kopā izbaudīt mirkļa burvību un prieku, ko sniedz elegantas, nesteidzīgas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem.

Tā kā šis gads ir īpašs, pateicoties Latvijas simtgades svinībām, arī piknika vieta tika izvēlēta īpaša – pikniks norisinājās Viesturdārzā, kurš tiek dēvēts arī par Dziesmu svētku parku.

Kā ik gadu visi viesi bija īpaši gatavojušies šim vakaram, piedomājot gan pie apģērba, gan īpaša galda noformējuma un gardām uzkodām. Vakars tika atklāts ar tradicionālo salvešu māšanas rituālu, kam sekoja vakariņas un sirsnīgas dejas.

Pasākuma laikā notika dažādi konkursi, kurā dalību varēja ņemt ikviens. Modes un dzīvesstila žurnāls „Pastaiga” piešķīra savu simpātiju balvu stilīgākajam pasākuma dalībniekam, savukārt žurnāls Ir Brīvdienas aicināja baudīt mirkli un iedvesmot citus.

Iedvesmojošās baltās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop-Up Picnic”, kuras Rīgā kļuvušas par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem, šovasar notiks arī ārpus galvaspilsētas.

11. augustā – sestdienā, šo piedzīvojumu būs iespēja izbaudīt Pils parkā.

Norises vieta tradicionāli līdz pēdējam brīdim tiek paturēta noslēpumā, organizatori pašreiz vien atklāj, ka tā būs kāda no Zemgales aristokrātiskajām pērlēm. Slepenais pikniks ir lieliska motivācija nedēļas nogalē kopā ar ģimeni un draugiem doties jaunatklāt Latvijas vēsturiskās vietas un piedzīvot tur vēl nebijušu notikumu – pikniku gleznainā vietā ar patiesi aristokrātisku auru.

http://popuppicnic.lv

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā