Brokastis veikalā River Island: Pirmā veikala atklāšana

Lai modes tusiņš atnāktu un sāktu moderni tusētneko daudz nevajag. Piemēram, jāsāk ar veikala slēgto atklāšanu, nedaudz vēlāk – atklātā atklāšana, pēc tam – prezentācija un pēc kādas nedēļas – preses brančs.

 

river1

Tā 10. maijā smalkā publika tika aicināta piedalīties atklātā veikala River Island oficiālajā atklāšanā tirdzniecības centrā Spice.

Starp citu, šis ir pirmais pasaulē populārā zīmola veikals Latvijā. Veikala interjers noformēts zīmola jaunākās koncepcijas garā. Tas ir, visur viss karājas, un visa ir tik daudz, ka vispār nezini, kur skatīties un ko ķert. Panikā šaudies šurpu turpu starp svārkiem un topiem un katram gadījumam nopērc brilles.

 

river4

Patiesībā, veikals netika atverts vakar. Turklāt, vadības sajūsma sakarā ar Latvijas patērētāju šopingmāniju jau iet pāri visām robežām, kas nav nekāds pārsteigums – spilgti, stilīgi, daudz un nedārgi.

river2

Viesi pastaigājās starp tērpiem, sarunājās, fotografēja un notiesāja burgerus, paslēpjoties aiz preses sienas.

 

Vienīgais, skatoties uz modes dāmu tērpiem, varēja skaidri saprast: pavasaris šogad ir štruntīgs. Basaiņu vietā – botforti, dekoltē vietā – trenči un pat kažokādas vestes. Uzkost un iedzert kafiju darba dienas vidū atnāca īsti žurnālisti, dzīvi blogeri un daži neskaidri cilvēki bez noteikta stila un darba vietas.

Tāpēc atmosfēra bija mājīga, draudzīgi jautra, bet mani nenofotografēja, jo neesmu „īsts metinātājs”.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā