A.go — smaržīgu atmiņu kārbiņa

Jau sen ir pārbaudīts, ka, ja pie lietas ķeras aizrautīgs cilvēks – panākumi ir garantēti. Un, ja auzrautīgajam cilvēkam piemīt arī izcila gaume, intuīcija, kaut kāda „sestā maņa” — panākumi tiek kāpināti kvadrātā.

Tieši tā notika ar zīmolu A.go , kuru radīja lietuviešu uzņēmēja Giedre Ona Apanavičiene.

Giedre1

Zīmola nosaukumam ir sava vēsture.A.go – ir angļu vārda „ago” – kādreiz, pirms kāda laika – variācija. Tomēr šeit ir arī darbības vārds „go: – iet. Giedrei tā bija iespēja parādīt, ka labas atmiņas dod mums spēku iet uz priekšu, sasniegt jaunas virsotnes un iegūt jaunas zināšanas.

ago1

Aromātiskās sveces viņas izpildījumā ieguva pilnīgi jaunu skanējumu. Šeit nav bezgaumīga dizaina, kas bieži vien piemīt ar rokām darinātai produkcijai. Viss ir ļoti noteikts, lakonisks, pārdomāts. Vārdu sakot, ideāls.

Giedrei A.go radīja iespēju smalkos, izmeklētos aromātos saglabāt siltas atmiņas un visspilgtākos iespaidus no neaizmirstamiem ceļojumiem, bet dizainā atspoguļot mīlestību pret skaistumu un greznumu.

Kokosa vai citrona notis, sezama, vetivera aromāti, vaniļas un sandala viļņi kolekcijā Baltic Amber piepilda māju ar domām par tālām salām, eksotiku, siltu okeānu un spilgtu sauli.

amber

Bergamota akordi, viegls jasmīna, ilang-ilanga un pačūliju plīvurs, nedaudz kanēļa ar vetiveru, rozā piparu un sandala notis apvienotas kolekcijas Mewango romantiskajā aromātā.

ango

Savukārt Olorel aromāti ir spilgti, ziedu, kombinēti ar pačūlijām, peonijām, nakts jasmīniem un rozēm. Tie ir pilnīgi brīnumaini. Tas ir zaļš rīts, saules stari uz spilvena, meža skaņas aiz loga. Ne velti šī sērija ir viena no populārākajām un pieprasītākajām.

olorel

To var pārspēt laikam tikai vīriešiem parezētā līnija Raahi, kas „modina jūtas un sapņus”. Avenes, sandals, dzintars, muskuss, tabakas lapas, apelsīna lapas un viegls dārgas ādas aromāts veido ap sevi īpašu pirmatnēja spēka, maiguma un seksīguma atmosfēru.

raani1

A.go produkcija izceļas ar smalkumu. Tas, droši vien, būtu labākais vārds šajā kontekstā. Pirmajā iepazīšanās reizē aromāts šķiet ļoti piesātināts un pat ass. Nesagatavotu cilvēku tas var pat atbaidīt. Tomēr, tiklīdz iedegas dakts, svece sāk izdvest ļoti smalku, tikko manāmu, brīnišķīgu aromāta nokrāsu.

ago2

Tas neapklāj visu māju ar rūgtenu un uzmācīgu smaršu, tas ir vienīgi mājiens uz jasmīna, aveņu vai sandala aromātu. Un, lai atļautos nedaudz patīkamas atmosfēras, nemaz nav jāmeklē iemesls. Tas ir tas gadījums, kad baudai iemesls nav vajadzīgs.

Kur nopirkt:

Anny WoolHouse
Rīga, Hospitāļu iela 8, “Birojs 7”
vai inteneta veikalā 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā