Sākusies festivāla “SUMMERTIME – aicina Inese Galante 2018” biļešu tirdzniecība

Sākusies biļešu tirdzniecība uz 14. starptautisko mūzikas festivālu “SUMMERTIME – aicina Inese Galante”.  Klasika, džezs un Balkānu rokenrols – atklāj šī gada festivāla programmas odziņas, kur dažādu žanru un laiku pasaules hiti atdzims jaunā un negaidītā izpildījumā.

https://www.bilesuparadize.lv/lv/search/index/?query=inese%20galante

Festivāla atklāšanas koncerts iezīmēsies ar izcila dziedātāja un komponista no Vācijas – Toma Gēbela uzstāšanos, kurš izpildīs dziesmas no leģendārā amerikāņu izpildītāja Frenka Sinatras repertuāra, dažas no tām duetā ar festivāla patronesi – Inesi Galanti.

Šogad festivāla “Summertime 2018 – aicina Inese Galante” otrās dienas apmeklētājiem būs unikāla iespēja dzirdēt Nirvana, Queen un Led Zeppelin pasaules roka hitus visā to krāšņumā Krievijas leģendārā pianista – virtuoza Daniila Krāmera un Antona Rumjanceva džeza kvarteta izpildījumā.

Festivāla ietvaros notiks arī pazīstamā un šarmantā itāļu dziedātāja Džovanni Kastello koncerts. Apburošas balss īpašnieks, visas pasaules publikas mīlulis un sieviešu siržu iekarotājs savā neatkārtojamajā manierē izpildīs pazīstamus itāļu hitus un balādes, sākot ar Karuzo līdz Čelentāno skaņdarbiem.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā