Rīgas Porcelāna muzeja radošās darbnīcas piedāvājums vasarā

Rīgas Porcelāna muzejs kā vienu no saviem darbības virzieniem paralēli muzeja ekspozīcijas apskatei un ekskursijām, piedāvā radošo porcelāna veidošanas un apgleznošanas darbnīcu.

Tas ļauj labāk izprast porcelāna priekšmetu tapšanas procesu un ar svaigu skatu uzlūkot ekspozīcijas priekšmetus. Turpinot 2017. gadā uzsākto tematisko darbnīcu ciklu, Rīgas Porcelāna muzeja piedāvājums papildināts ar īpašajām darbnīcām sestdienās. Apmeklētājiem izglītojošās programmas ietvaros ir iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem un apstrādes tehnikām.

Vasaras mēnešos muzejs piedāvā apgūt dažādas apgleznošanas tehnikas uz keramikas flīzēm. Jūnijā un jūlijā būs iespēja apgūt gan smidzināšanas jeb aerogrāfa tehniku, kā arī dekorēt flīzes ar aukstajām keramikas krāsām. Augustā Rīgas svētku laikā notiks mākslinieces Eleonoras Pastares vadīta porcelāna rotu meistarklase. Vasaras mēnešos darbnīca piektdienās un sestdienās norit Konventa sētā iepretim muzeja ieejai, ja ir labi laika apstākļi.

No 20. līdz 22. jūnijam no 12.00 līdz 17.00 – Līgo darbnīca. Flīžu dekorēšana ar aukstajām keramikas krāsām.
1., 15., 22. un 29. jūlijā no 12.00 līdz 17.00 – Flīžu darbnīca. Dekorēšana ar aukstajām keramikas krāsām.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā