Restorāna COD bārā nevis jūs izvēlaties kokteili – kokteilis izvēlas jūs!

Uzmanību, attention, alarm! Restorāns COD vispasaules bārmeņu konkursa World Class 2018 ietvaros piedāvā jaunu speciālu un visai neparastu kokteiļu karti. Tā pat nav dzērienu karte, dāmas un kungi. Tas ir vesels piedzīvojums. Kad nevis jūs izvēlaties kokteili, bet kokteilis izvēlas jūs.

Ja jums patīk pārsteigumi un jūs ticat liktenim, šāds jaunums no labākajiem bārmeņiem tiešām ir domāts jums. Iepazīstieties – dzērienu kartē ir 6 kokteiļi, taču to precīzo sastāvu jūs iepriekš neuzzināsit, tāpat kā to, kuru tieši no šiem kokteiļiem jums atnesīs. Paļaujieties uz savu likteni.

Šis jaukais piedzīvojums sākas ar to, ka viesim tiek piedāvāti slavenie Austrumu „laimes cepumi” – katrā no tiem ir paslēpta zīmīte ar viena kokteiļa nosaukumu. Nekādu kompromisu, nekādu „gribu citu” – jūs saņemsit tikai to, ko liktenis lēmis.

Varu precīzi pateikt, ka jebkura kokteiļa ietilpst vienīgi premium klases alkohols. Ekskluzīvi varu dalīties ar briesmīgu noslēpumu par pārsteidzošākajām sastāvdaļām: vienam dzērienam ir pievienota sojas mērce, citam, piemēram, krēmsiers, trešajam – pat zelta putekļi.

Kokteiļu nosaukumi, tāpat kā to pasniegšanas veids, ir pavisam nestandarti. Garšas – tās ir ne tikai interesantas kombinācijas, tās ir atklāsmes. Atmiņā paliekošas un spilgtas. Ikreiz.

COD-kokt-3

Piemēram, Vladislava Pestrjakova “Bourbon pie” ir ieteicams dzert bez caurulītes, jo tieši tā jūs sajutīsit uz lūpām īpatnējo visu nianšu un noskaņu sacenšanos: tas reizē ir auksts un karsts, sāļs un salds, rūgtens un stiprs. Savukārt “After 8”, arī Vladislava izpildījumā, ir krēmīgs, maigs, ar šokolādes, piparmētras un nedaudz ķiršu garšu.

cod_kokteili2

Mihails Minckovskis, kas arī ir idejas autors un iedvesmotājs, piedāvāja bāra viesu uzmanībai 2 kokteiļus: “Sphere of Destiny” un “Fist of Fury”. Pirmais, kura nosaukums nozīmē “Likteņa sfēra”, tiek arī padots sfēriskā glāzē, turklāt ar dūmiem – lai būtu vēl noslēpumaināks. Tas ir nedaudz ass, mazliet rūgtens un ļoti citrusīgs.

COD-kokt-4

“Dusmu dūre” ir burvīgi spilgts kā dusmas, jaudīgs kā sitiens un tiek padots dūres formas glāzē. Atklāti sakot, šis ir mans favorīts. Esmu ļoti miermīlīga jaunkundze, taču šādā veidā dusmas man patika.

Tigrans Jermaks piedāvā bāra viesiem “Star Dust” – to pašu, kas satur īstus zelta putekļus un, spriežot pēc raksturīgā vieglā skābuma un rūgtuma, arī greipfrūta sīrupu un aperol. Tas ļoti labi atsvaidzina un uzmundrina. Otrais Tigrana kokteilis ir stiprākais un vakarīgākais šajā dzērienu kartē. Tā nosaukums – “Plum B”.

cod_kokteili1

Jaunā speciālā dzērienu karte bārā būs pieejama no 12. janvāra. Nāciet uz tās prezentāciju vai jebkurā vakarā pēc tās, garšojiet un sajūtiet baudu.

Restorāns “COD”
Terbatas iela, 45, Rīga
Tālrunis: +371 25725670
Darba laiks:
primdiena-ceturdiena / 12:00-23:00
piektdiena-sestdiena / 12:00-01:00

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā