Par piena ceļu: Iznākusi grāmata bērniem “Kur rodas piens”

Iznākusi grāmata bērniem „Kur Rodas PIENS” – otrā grāmata izglītojošajā izdevumu sērijā „Kur Rodas”. Grāmata, izmantojot krāšņas ilustrācijas, vienkāršus un saprotamus tekstus, bērniem saistošā veidā parāda piena radīšanas ceļu – no pašiem pirmsākumiem līdz veikalu plauktiem. Svarīgākais ir bērniem attēlot, kā piens tiek apstrādāts mūsdienīgā ražotnē.

Grāmatā „Kur Rodas PIENS” bērniem būs iespēja sekot līdzi jau pirmajā grāmatā iepazīto trīnīšu piedzīvojumiem un izzināt piena rašanos, apstrādāšanas procesu un garo ceļu līdz veikalam. „Liela daļa bērnu nemaz nenojauš, kur patiesībā rodas piens, jo ir pieraduši to redzēt jau iepakojumā un veikala plauktā.

Grāmata iepazīstinās ar piena izslaukšanas, apstrādāšanas un izplatīšanas procesu, kas katram bērnam sniegs izpratni, no kurienes nāk svaigais un uzturvērtībām bagātais piens. Stāstā tiek parādītas arī profesijas, kuras iesaistītas piena ražošanas procesā,” stāsta grāmatas autore – pārtikas zinātnes doktore Kristīne Jacino.

Mazos lasītājus grāmata pārsteigs ar krāšņām mākslinieces Maijas Līdumas ilustrācijām, paskaidrojošām fotogrāfijām un vienkāršiem tekstiem. Grāmata ir izdota trijās valodās – latviešu, krievu un angļu valodā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā