Nike+ Training Club bezmaksas treniņu sezona Rīgā sākas jau šodien

Šodien, 17.maijā Grīziņkalna virsotnē tiks aizvadīts pirmais NTC treniņš kopā ar treneriem Anci Auziņu un Kristapu Strodu.

Viņi būs tie, kuri visas vasaras garumā izaicinās ikvienu rīdzinieku kļūt spēcīgākam, nojaukt jebkādus spēju limitus, bet galvenais – piepildīt trešdienu vakarus ar pozitīvām emocijām un patīkamu nogurumu. Vairāk par to, kas sagaida nodarbību apmeklētājus, kādam slodzēm gatavoties un kuras treniņkurpes izvēlēties, stāsta paši treneri.

“Attīstīsim 3 galvenās fiziskās īpašības – spēku, izturību un koordināciju. Strādāsim brīvā dabā ar savu ķermeņa svaru. Izmantosim arī parkā pieejamās kāpnes un soliņus. Nike+ Training Club treniņos ir arī interesanti tas, ka tiek likts uzsvars uz savstarpēju sadarbošanos – tiek kombinēti individuālie vingrinājumi ar uzdevumiem komandās vai pāros.

Kopējo treniņu sistēmu ir izstrādājuši labākie Nike treneri, lai iedrošinātu cilvēkus trenēties pēc sabalansēta treniņplāna.”

“Šie treniņi ir piemēroti pilnīgi visiem sagatavotības līmeņiem un ikvienu pieradina trenēties gudri, vienlaikus izaicinot sevi. Šo treniņu mērķis ir fiziski nodarbināt visu ķermeni, trenējoties ar prātu nevis vienkārši sevi “nogalināt”.

Visi vingrinājumi tiek pildīti sev vēlamā tempā, kā arī lielākajai daļai uzdevumu mēs vienmēr parādīsim vairākas versijas, lai sevi izaicināt var gan pieredzējis sportists, gan tie, kuri sportot uzsākuši pavisam nesen.”

Šo treniņu sistēma ir ļoti daudzveidīga un neizsmeļama, un tā atbilst arī manai filozofijai, ka cilvēkam ir maksimāli jāattīsta visas fiziskās īpašības. Treniņu sistēmā iekļauti arī vingrinājumi, kas ir kustībā dažādās plaknēs, dažādus lēcienus. Tu visu laiku jūties kā pasaules līmeņa atlēts. Un pats svarīgākais – visu laiku notiek cīņa ar sevi! Ir nemitīga vēlme pārspēt sevi, kļūt labākam! Un ne tikai fiziski.

Ko saņems ikviens? Vispirms, jau labas emocijas, smaidu un gandarījumu par padarīto darbu. Regulāri apmeklējot treniņus, noteikti tiks attīstīts viss ķermenis kopā ar visām fiziskajām īpašībām, kuras tam var būt pa spēkam!

Nike+ Training Club brīvdabas treniņi
Trešdienās visas vasaras garumā
19:30
Rīgā,Grīziņkalna virsotnē
Treneri: Ance Auziņa, Kristaps Strods
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā