Nepilna mēneša laikā komēdiju “Svingeri” noskatījušies 50 000 skatītāju!

Ar smiekliem un aplausiem uzņemto Andreja Ēķa režisēto komēdiju “Svingeri” nepilna mēneša laikā noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju visā Latvijā!

Režisors Andrejs Ēķis par filmas panākumiem: “Uzņemt Latvijā komēdiju – tā ir liela uzdrīkstēšanās. Tas, ka tā pārspēs filmas “Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts” rezultātu, man pat sapņos nerādījās. Paldies skatītājiem visā Latvijā! Platforma Film jau šī gada decembrī nāks klajā ar Aigara Graubas episko filmu “Nameja Gredzens”, kuras veidošana tika uzsākta pagājušā gada augustā.”

“”Svingeri” ir pirmā kinofilma Latvijā, kurā Forum Cinemas piedalās kā producents, un esam gandarīti par sasniegto rezultātu. Ir tapusi filma, kas ir interesanta skatītājiem visā Latvijā, un mēs priecājamies saņemt atzinīgus vārdus arī no kinoteātriem Latvijā par to, ka ir uzņemts tāds pašmāju kino, kas piepilda kinozāles, un pēc skatītāju pieprasījuma tiek plānoti arī papildus kinoseansi,” rezumē SIA “Forum Cinemas” izplatīšanas nodaļas
vadītāja Ilze Roķe.

Komēdija “Svingeri” šobrīd tiek demonstrēta visos Rīgā kinoteātros, kā arī Liepājas k/t “Kino Balle”, Ventspils k/t “RIO”, Siguldas k/t “Kino Lora”, Cēsu “Vidzemes koncertzālē” utt.

Filmu veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce.

Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis, komponists un “Prāta Vētra” ģitārists Jānis Jubalts.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā