Modes pazinēji novērtē inovatīvas rotas un kleitas ar raksturu

Aizvadītajā nedēļā, īsi pirms gadu mijas, Baltijas modes konceptveikalā 8 ROOMS norisinājās novatoriskā modes zīmola SOFIA Lark jaunākās kolekcijas prezentācija.

Kosmopolītiskais rotu un apģērbu zīmols SOFIA Lark tika radīts 2016. gada sākumā, bet jau šobrīd tas pārliecinoši turpina iekarot Latvijas un kaimiņzemju tirgu. Zīmola komandā ir apvienojušies profesionāli modes mākslinieki un juvelieri, kas rada skaistas un paliekošas lietas sievietēm ar raksturu, izceļot katras valkātājas īpašo būtību. SOFIA Lark izstrādājumus raksturo augsta kvalitāte, unikāls ilgtermiņa dizains un augstākās kvalitātes materiāli.

Zīmola jaunākais veikums sevī ietver oriģnālu rotu un izteiksmīgu kleitu izlasi, kas acumirklī pauž valdzinošu sievišķību un eleganci. Spārnotie elementi maigi akcentē sievietes spēku un sniedz iespēju iejusties dievietes tēlā. Kolekcija simbolizē cerību par laimi un mīlestību visas dzīves plūdumā. Par tās galveno iedvesmas avotu kalpojusi sapņaiņa, oriģināla, filigrāna, izsmalcināta, aizplīvurota, liktenīga, ambicioza, radoša un karaliska robežpārkāpēja SOFIA.

Aizvadītās prezentācijas ietvaros klātesošie mediju pārstāvji, stilisti un citi modes entuziasti varēja ne tikai iepazīties ar jauno kolekciju un klātienē aplūkot tās oriģinālos dizaina risinājumus, bet arī sastapt zīmola pārstāvjus, kurai dalījās iespaidos par radošo un aizraujošo kolekcijas tapšanas procesu.

“Katra sieviete ir kā māksliniece, kas savā ikdienā izmanto izteiksmes līdzekļus. Tieši tādēļ zīmola radītās lietas izvēlas par sevi pārliecinātas un drosmīgas sievietes, kuras pasaulei demonstrē savu unikalitāti, sievišķību un orģinalitāti. Mēs ticam, ka arī jaunā modes kolekcija nebūs izņēmums,” komentē SOFIA Lark pārstāve Latvijā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā