Lieldienu tirdziņš visiem un bezmaksas radošās darbnīcas bērniem

Gatavojoties pavasara saulgriežiem, tirdzniecības centrs Domina Shopping aicina uz jau par tradīciju kļuvušo senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām Lieldienu labdarības tirdziņu.

Paralēli notiks arī bezmaksas radošās darbnīcas bērniem jeb “Vecmāmiņu Lieldienskola”. Abas aktivitātes organizē Invalīdu un Mazturīgo Senioru Atbalsta Fonds (IMSA Fonds), un tās tirdzniecības centrā norisinās no 29.marta līdz 1.aprīlim.

Plānots, ka tirdziņā par spīti savām veselības problēmām piedalīsies 40 seniori no visas Latvijas. Rokdarbnieki būs sagatavojuši skaistas un sirsnīgas preces Lieldienu noskaņās – olas, zaķīši, cālīši, groziņi un daudz kas cits noderēs ikvienam gan svētku galdu rotāšanai, gan arī var kalpot kā lieliska dāvana tuviniekiem, pie kuriem svētku laikā iegriezties ciemos.

Aina Giptere, IMSA Fonda priekšsēdētāja: “Ārī šogad mūsu seniori ir sarūpējuši īpaši plašu piedāvājumu klāstu, kas sevī ietver gan adījumus, gan koka pinumus, gan audumus, gan rokām darinātas rotas.

Tirdziņa dalībnieki ir ne tikai seniori, bet arī gados vecāki cilvēki ar invaliditāti. Pateicoties tirdzniņam viņiem ir dota iespēja uzturēties sabiedrībā, parunāties ar interesentiem un, protams, iegūt papildus ienākumus, kas tiem ir ļoti nepieciešami.”

Papildus tirdziņam IMSA Fonds organizēs arī nu jau tradicionālo “Vecmāmiņu Lieldienskolu”. Tās ir radošā darbnīcas bērniem, kas noteikti ieinteresēs arī viņu vecākus un pat vecvecākus iesaistīties radošās aktivitātēs – piemēram, veidot Lieldienu dekorus, izgatavot sapņu ķērājus, darināt putniņus no dzijas ar auduma spalvām un citiem dekoriem, kurus ikviens varēs izvēlēties pats.

Pasākuma dalībniekiem būs arī vienreizēja iespēja apskatīt, kā notiek dzijas šķeterēšana jeb veidošanu uz autentiska senču vērpjamā ratiņa – tas unikāls un jau ikdienā nesastopams process.

Domina Shopping Lieldienu tirdzins_21.03.2018_1

Lieldienu tirdziņš
29.marts – 1.aprīlis / 10:00-21:00
“Vecmāmiņu Lieldienskola” 
29 марта / 16:00-20:00
30.marts – 1.aprīlis / 14:00-19:00
T/c “Domina Shopping”
Ierīķu iela, 3, Rīga

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā