Leļļu teātra krievu trupā top izrāde vismazākajiem “Pasaka par Diegabiksi”

Māra Koristina režijā Latvijas Leļļu teātra krievu trupā top izrāde visjaunākajiem skatītājiem “Pasaka par Diegabiksi” pēc Žaņa Grīvas darba motīviem. Latviešu auditorijai labi pazīstamo pasaku ar Margaritas Stārastes ilustrācijām krievu valodā pārtulkojis Sergejs Timofejevs, sacerot arī sirsnīgus un asprātīgus dziesmu tekstus Silvestra Zemgala radītajai mūzikai.

Māksliniece Anita Znutiņa-Šēve pārnesusi Margaritas Stārastes radītos tēlus skatuves telpā, kopā ar radošo komandu un aktieriem Liliju Sūnu, Jūliju Meščerjakovu un Vladimiru Svobodu veidojot izrādi, kas vienkāršā, muzikālā un siltā veidā stāsta par mazā Diegabikša ceļojumu pasaulē.

Mazais bruņurupucēns Diegabiksis, bravūrīgi un viszinoši dodoties pasaulē, cer atrast lielo laimi. Vēlams tādu, kuras iegūšanai nav īpaši jānopūlas, jo bezrūpīga dzīve mazajam ceļa gājējam šķiet daudz vilinošāka. Taču ceļotāja gaitās Diegabiksim nāksies sastapties ar neparedzētām grūtībām un noskaidrot, vai bez darba un pūlēm maz ir iespējams sasniegt to, ko vēlies. Izrāde paredzēta bērniem no 2 gadu vecuma, kuri tikko kā sākuši teātra skatītāja gaitas.

Latvijas Leļļu teātris
Kr.Barona iela, 16/18, Rīga
26.novembrī / 15:00
9.decembrī / 15:00
7.janvārī / 15:00

https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/14266

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā