Latvijā populāras personības novērtē jaunāko aptieku zīmola Vichy produktu

Latvijā populārām personībām un sociālo tīklu influenceriem Ziemeļblāzmas kultūras centrā bija iespēja pirmajiem iepazīties ar jaunāko Latvijas vadošā aptieku kosmētikas zīmola Vichy Laboratories inovāciju – serumu Mineral 89. Pasākuma laikā klātesošie varēja izmēģināt jauno produktu.

Jaunā Vichy Laboratories produkta prezentācijā piedalījās tādas Latvijā zināmas sievietes kā modes māksliniece Indra Salceviča, tērpu dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, dūla un blogere Katrīna Puriņa-Liberte, skaistumkopšanas eksperte un blogere Una Ulme, vietējās YouTube zvaigznes Evelīna Pārkere un Anete Ozoliņa, kā arī blogeres Elizabete Gorina, Camila Sugar, Vika Anisko, stilīgā sabiedrības dāma Guna Leiškalne-Rokk, žurnāla TITANIUM galvenā redaktore Marina Dianova un citas.

Pasākuma laikā savos iespaidos par produktu dalījās modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, kura bija viena no tām Latvijas slavenībām, kuras jauno Vichy serumu Mineral 89 bija izmēģinājušas jau mēnesi pirms tā prezentēšanas plašākai publikai.

Jānorāda, ka jaunajā Mineral 89 serumā, līdzīgi kā visos Vichy produktos, būtiska sastāvdaļa ir Vichy termālais ūdens, kas radies Francijas provinces Overņas vulkānisko iežu dzīlēs. Vichy termālais ūdens ir dabiski bagāts ar 15 vērtīgām minerālvielām, kas palīdz nostiprināt ādas barjerfunkciju, padarot to izturīgāku pret ārējiem apstākļiem. Mineral 89 satur 89% mineralizēto termālo ūdeni, kas ir augstākā termālā ūdens koncentrācija, kāda jebkad sasniegta Vichy produktos, un dabiskas izcelsmes hialuronskābi, lai 24 stundas mitrinātu un tonizētu ādu.

Tas nesatur smaržvielas, krāsvielas, silikonu, parabēnus, alkoholu – Mineral 89 ir piemērots pat visjutīgākajai ādai. To droši var lietot arī ādai ap acīm un lūpām. Mineral 89 ir tik universāls, ka to var lietot gan kā vienīgo sejas ādas mitrinātāju, gan kombinācijā ar jebkuru citu ikdienas ādas kopšanas līdzekli.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā