Kultūra: Īpaša Ģimenes soma ar spēlēm Latvijas mākslas muzejā

Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā tagad ir pieejama īpaša Ģimenes soma ar spēlēm un uzdevumiem, kas muzeja apmeklējumu padarīs par aizraujošu piedzīvojumu!

Ģimenes somā bērnus sagaida interesanti un daudzveidīgi uzdevumi. Ar spēlēm var darboties bērni sākot jau no 2 gadu vecuma, savukārt vecākiem soma piedāvā lielisku idēju, kā vērtīgi, radoši un izzinoši pavadīt laiku kopā ar bērniem, savstarpēji veidot interesantas sarunas un gūt jaunus iespaidus mākslas iepazīšanas procesā.

Mazie muzeja apmeklētāji uzzinās, kas ir faktūra, pataustot īpaši nodrukātas Vilhelma Purvīša gleznu reprodukcijas. Viņi tiks aicināti vērot un atpazīt cilvēku pozas slavenu latviešu mākslinieku kompozīcijās, kā arī atrast atbilstošus siluetus puzlē.

Tāpat būs iespēja saskatīt darbības, kas attēlotas mākslas darbos, un tās atdarināt – piemēram, palīdzēt Eduarda Kalniņa gleznas “Jaunās buras” zvejniekiem sašūt buras. Tēlniecības materiālu dažādību rosinās atklāt uzdevums, kurā Teodora Zaļkalna, Emīla Meldera un Ojāra Feldberga skulptūrām jāatrod attiecīgais akmens paraugs.

Ģimenes somas bez maksas ir pieejamas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas Info punktā. Somas var paņemt uz muzeja apmeklējuma laiku.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga
Darba Laiks:
Pirmdiena – slēgts
Otrdiena, trešdiena, ceturdiena / 10:00-18:00
Piektdiena / 10:00-20:00
Brīvdienās / 10:00-17:00

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā