Izsludināta festivāla “Summertime 2018 – aicina Inese Galante” programma

Augustā “Klasikas, džeza un Balkānu rokenrola” zīmē norisināsies jau četrpadsmitais starptautiskais mūzikas festivāls “Summertime 2018 – aicina Inese Galante”.

galatne

Šovasar uz vienas skatuves pulcēsies festivāla patroneses Ineses Galantes aicināti, izcili latviešu un ārzemju tradicionālā džeza un jaunā džeza, folkloras un roka izpildītāji, kā arī Balkānu mūzika un akadēmiskais vokāls.

Festivāla atklāšanas koncertā izcilais dziedātājs un komponists no Vācijas – Toms Gēbels izpildīs dziesmas no leģendārā amerikāņu dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra.

Festivāla “Summertime” otrajā dienā fenomenālais pianists Daniils Krāmers, kas festivālā, pēc daudziem klausītāju lūgumiem, uzstāsies kopā ar džeza virtuozu Andreju Rumjancevu, priecēs klausītājus ar unikālu mūzikas rokprogrammu veidotu pēc “Nirvana”, “Queen” un “Led Zeppelin” skaņdarbiem.

kramer

Akadēmiskās mūzikas cienītāji novērtēs festivāla trešās dienas koncertu, kad Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē ar programmu, kas jau iekaroja Nobela prēmijas laureātu sirdis Stokholmā, uzstāsies Inese Galante –  pasaulslavena ar savu pārsteidzošo piano tehniku, viņas balss tiek uzskatīta par vienu no pasaules labākajiem soprāniem.

Tūlīt pēc šī koncerta varēs baudīt pasaules klases mūziķa Gorana Bregoviča sniegumu. Koncertā izskanēs ugunīgas Balkānu un čigānu melodijas, kuras tiks papildinātas ar pūšamo mūzikas instrumentu skanējumu.

bregovich

Neiztikt arī bez tradicionālā festivāla noslēguma koncerta, kurā klausītājiem būs unikāla iespēja dzirdēt vairāku izpildītāju zvaigžņu sastāvu.

Tajā uzstāsies arī spilgtais un šarmantais itāļu dziedātājs ar burvīgo balsi – Džovanni Kastello, kurš festivāla ietvaros, klausītājus priecēs arī ar solo koncertu; neatkārtojamais mecosoprāns Oļesja Petrova, kontrtenors Sergjes Jēgers, kā arī mūzikas grupa Tenoru Trio, kuras sastāvā ir Latvijas Nacionālās operas solisti.

castello

Latvijas skatītājiem festivāla jaunatklājums būs populārā itāļu dziedātāja Džovanni Kastello koncerts “Viva Italia!”, 14.augustā. Sieviešu siržu iekarotājs un pasaules klausītāju mīlulis savā neatkārtojamā manierē izpildīs pazīstamos itāļu hitus un balādes – no Karuzo līdz Čelentāno.

Festivāls noslēgsies 15.augustā ar leģendārā Trio Paris Royale un viņu izcilā solista – vijoles virtuoza no Vācijas – Baptiste Pawlik sniegumu. Šis mākslinieks ir uzstājies ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Selīna Diona, Robijs Viljams, kā arī spēlējis Pāvesta Benedikta XVI atvadu koncertā Vatikānā.

Biļetes uz festivālu “Summertime 2018 – aicina Inese Galante” iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā www.bilesuparadize.lv

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā