Iepazīsti Igauniju: izveidots parocīgs brīvdienu plānotājs ģimenēm

Igaunija aizraujošas aktivitātes piedāvā ikvienam piedzīvojumu meklētājam. Te piedzīvojumu pietiek gan īsam brīvdienu izbraucienam, gan garākam atvaļinājumam. Tieši tāpēc to iecienījušas arī Latvijas ģimenes.

Lai ikvienai piedzīvojumu meklētāju ģimenei padarītu vienkāršāku nākamā ceļojuma plānošanu, izstrādāts īpašs tests, kas vien ar pāris peles klikšķiem izveidos ikviena piedzīvojumu meklētāja interesēm atbilstošu ceļojumu maršrutu.

Piedzīvojumu ģimeņu tests bez maksas pieejams Igaunijas tūrisma padomes “VisitEstonia” mājaslapā un ļauj acumirklī izveidot ikvienas ģimenes vēlmēm un vajadzībām atbilstošu tūrisma ceļvedi. Atzīmējot bērnu vecumu, plānoto piedzīvojumu virzienu (sportiskas aktivitātes vai prāta vingrināšana), kā arī izvēli starp pilsētām vai dabu, lietotājs savā e-pastā vai tiešsaistē saņems īpaši sev atlasītas vietas. Šī plānotāja lietošana ir tik vienkārša, ka savas ģimenes nākamā piedzīvojuma saplānošanu var uzticēt arī bērniem.

Brīnumu izzināšana „Ahhaa” centrā, Ziemassvētku vecīša saimniecības apciemošana vasarā, ceļojums laikā uz viduslaiku Rakveres pili, ļaušanās adrenalīnam Kivioli parkā vai „Spot of Tallinn” skeitparkā – tās ir tikai dažas no vietām, kurp aizvedīs personalizētais piedzīvojumu meklētājs.

Turklāt daudzos no iecienītākajiem Igaunijas muzejiem pavasaris ienesīs arī jaunas vēsmas. No aprīļa beigām Tallinas TV tornī tiks atklāta izstāde „Nav nekādu banānu…”, kas veidota kā ironisks skats uz padomju laiku. No 6. maija zinātnes centrā „Ahhaa” būs skatāma izstāde par cilvēka organismu, kas ļaus iepazīt cilvēku „šķērsgriezumā”.

Savukārt „Hidroplānu ostā” maija beigās tiks atklāta izstāde „MAYDAY MAYDAY MAYDAY”, kas pievēršas ūdens drošības tēmai – no drošas uzvedības pludmalē līdz pat tik nopietnai lietai kā kuģu katastrofas. Izstāde veidota interaktīva, un viens no tās mērķiem – apmeklētājiem iemācīt, kā rīkoties negadījumu laikā atklātos ūdeņos.

Turklāt tie, kuri savu piedzīvojumu ģimenes maršrutu izveidos līdz 13. aprīlim, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt īstenu piedzīvojumu ģimenes ceļojumu uz Igauniju!

https://www.facebook.com/events/1814801488757797/

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā