Diz.aina tirgus Ziemassvētku tirdziņi

Iemīļotais pašmāju diz.aina tirdziņš decembrī aicina uz pasākiem – 14.decembrī Rīgas Latviešu biedrībā un 16.decembrī Kaņepes Kultūras centrā. Kopā visos trīs pasākumos gaidāmi vairāk nekā 200 dizaineru no Baltijas valstīm, piedāvājot svētkos oriģinālas, kvalitatīvas un sirsnīgas dāvanas.

“Gada nogales tirdziņos būs atrodamas dizaina pērles tādās kategorijās kā dizains bērniem, interjera dizains, kā arī neiztrūkstoši mode un aksesuāri. Vairāki no tirgotājiem īpašajā svētku tirdziņā piedāvās nebijušas atlaides, Īpaši jāatzīmē 14.decembra jaunais projekts diz.aina RIGA, kas zem viena jumta pulcēs vairāk kā 60 Latvijā un Baltijā sevi jau pieteikušus unikālus dizainerus modes, interjera un rotu dizainā. Pasākumā piedalīsies īpaši atlasīti rotu dizaineri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, tādā veidā piedāvājot līdz šim plašāko rotu tirdziņu Latvijā.” stāsta Diz.aina tirgus rīkotāja Elīna Stelcere.

“Diz.aina tirgus” ir vieta, kurā Baltijas dizaineri prezentē savus produktus plašākai sabiedrībai par
draudzīgākām cenām. Ikvienam interesentam ir iespēja aplūkot un iegādāties apģērbu dažādām
gaumēm, krāšņus un netipiskus aksesuārus, neierastus keramikas traukus, krāšņumlietas
ikvienam ģimenes pārstāvim, kā arī oriģinālus mākslas produktus. Tirgus īpašā pievienotā vērtība ir iespēja satikt uz vietas zīmolu radītājus, idejas autorus, kuri ar lielu aizrautību izrāda un pastāsta
par saviem lolojumiem.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā