diz.aina tirgus rudens sezona Rīgas Latviešu biedrībā

Šo sestdien, 14. oktobrī, norisināsies rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotais Diz.aina tirgus, kurā piedalīsies ap 90 Baltijas dizaineru. Tirgus dalībnieki piedāvās īpaši krāsainas kolekcijas rudens drēgnumam par īpaši draudzīgajām tirdziņa cenām.

Oktobra diz.aina tirgū vienuviet būs atrodamas dizaina pērles tādās kategorijās kā
sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi un aksesuāri, interjera dizains, drukas un mākslas
objekti, kā arī citi produkti un pārsteigumi.

Papildus par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies garšu meistari no “FIKA”, kas piedāvās gardu kafiju, tēju un gardas uzkodas. Tāpat, iemūžināt savu tirdziņa apmeklējumu varēsiet 4bildes.

Diz.aina tirgus ir vieta, kurā Baltijas dizaineri prezentē savus produktus plašākai sabiedrībai par draudzīgākām cenām. Ikvienam interesentam ir iespēja aplūkot un iegādāties apģērbu dažādām gaumēm, krāšņus un netipiskus aksesuārus, neierastus keramikas traukus, krāšņumlietas ikvienam ģimenes pārstāvim, kā arī oriģinālus
mākslas produktus.

Tirdziņa rīkotāji atgādina, ka nereti pasākumā sastopamie dizaineri vairākām precēm piedāvā izdevīgākas cenas vai arī veido īpašas akcijas. Tā kā starp pircēju un izvēlētā produkta radītāju nav papildus starpnieku, iegādes cena ir ievērojami draudzīgāka maciņam.

Tāpat “Diz.aina tirgus” rīkotāji atklāj, ka īsi pirms tirdziņa noslēgšanās daži dizaineri mēdz arī samazināt cenas vēl vairāk, lai mājupvedamo preču būtu mazāk.

Tirgus īpašā pievienotā vērtība ir iespēja satikt uz vietas zīmolu radītājus, idejas autorus, kuri ar lielu aizrautību izrāda un pastāsta par saviem lolojumiem.

14. oktobrī / 11:00-16:00
Rīgas Latviešu biedrībā
Merķela ielā 13, Rīga

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā