Bombardier CS300 uzsāk airBaltic lidojumus!

Bombardier Commercial Aircraft šodien apsveica Latvijas lidsabiedrību airBaltic ar pirmo komerciālo lidojumu ar CS300 lidmašīnu!

air1

CS300 ar 120 pasažieriem izlidoja no Rīgas un nosēdās Amsterdamā. airBaltic floti no šodienas papildina CS300 lidmašīna ar 145 sēdvietām un divu klašu konfigurāciju. Lidsabiedrība kopumā ir pasūtījusi 20 CS300 lidmašīnas.

air2

gauss

Martins Gauss

airBaltic izpilddirektors

“airBaltic ar nepacietību gaidīja šo vēsturisko brīdi. Pirmajā CS300 komerciālajā lidojumā šodien CS300 lidaparāta veiktspēja pārsniegusi mūsu cerības un sniegusi nākamā līmeņa ceļošanas pieredzes mūsu klientiem.

Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim apkalpot klientus Rietumeiropā un Austrumu tirgos ar CS300 lidmašīnu, kas ir lielākais lidaparāts pasaulē efektīvāko un videi draudzīgāko lidmašīnu saimē.”

air5

Kopš komerciālo reisu uzsākšanas C Series lidaparāti kopumā veikuši 1,600 lidojumus, pārvadājot 156 560 pasažierus, nolidojot 1 181 500 km kilometrus un apkalpojot 18 galamērķus.

Koncentrējoties uz 100 līdz 150 sēdvietu tirgus segmentu, Bombardier ir izstrādājis C Series lidmašīnu, lai nodrošinātu nesalīdzināmus ekonomiskos ieguvumus pārvadātājiem un radītu jaunas iespējas aviopārvadājumiem ar vienas ejas lidaparātiem. C Series lidmašīnas ražo C Series Aircraft Limited Partnership, kas ir Bombardier Commercial Aircraft struktūrvienība.

C Series lidaparātu saime, kas sastāv no CS100 un lielākām CS300 lidmašīnām, simbolizē veiktspējas un tehnoloģijas kombināciju. Rezultāts ir lidmašīnas, kas sniedz nesalīdzināmu veiktspēju un ekonomiskos ieguvumus 100 līdz 150 sēdvietu tirgus segmentā un par 18% mazākas izmaksas uz vienu pasažieri, padarot tās par ideālu kandidātu, lai papildinātu lielākas, šaura korpusa lidmašīnas.

air9

Aviokompānijas tagad var veikt lidojumus maršrutos, kas iepriekš nebija rentabli vai pat iespējami. C Series lidaparāti ir saņēmuši apstiprinājumus par nolidotā attāluma uzlabojumiem par vairāk nekā 20% no tādām lidostām ar zemu gaisa blīvumu kā Denveras, Mehiko un Lhasas. Papildus labākajiem ietaupījumiem šajā segmentā, C Series lidmašīnās Bombardier būtisku uzsvaru licis uz salona uzlabojumiem, lai pasažieriem nodrošinātu ērtu ceļošanu!

air3

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā