Bērnu svētki 1. jūnijā: Ar ko iepriecināt bērnu?

Fantasy Park Riga

Šajā Atpūtas un izklades centrā jums ir iespēja sarīkot svētkus vai vienkārši jautri pavadīt laiku ar dažāda vecuma bērniem. Mazuļi ar prieku parotaļāsies Abrakadabra rotaļu laukumā. Un šeit pavadītā dzimšanas diena noteikti paliks jūsu bērna atmiņā daudzus gadus. Kā gan citādi, var taču skriet, lēkt, braukt no kalniņiem un vizināties uz karuseļa, spēlēt jautras spēles ar animatoriem cik vien sirdij tīk. Un baudīt bērnu iecienīto našķi – saldo vati.

abrakadabra

Un tīņi pienācīgi novērtēs piedāvājumu uzspēlēt boulingu draugu kompānijā. Strap citu, mēs zinām, par ko runājam: bērnu svētki izklaides cnetrā Fantasy Park sagādāja mums milzīgu prieku. Bērni meta „straikus”, centra darbinieki tieši pēc grafika sagādāja dzērienus un cienastus, bet mēs, vecāki, atpūtāmies bez liekām rūpēm – fotografējām un, nekur nesteidzoties, sūcām kokteiļus.

Etnokvest

Jaunākā paaudze vienmēr ar prieku atdarina pieaugušos. Un, ja vecākiem patīk atklāt noslēpumus, lai tiktu ārā no slēgtās istabas, bērni ne mazāk priecājas par iespēju piedalīties kvestā.

Etnokvest piedāvā mazajiem pētniekiem atrisināt mīklas, ko uzdos Alise brīnumzemē, un izkļūt no Āfrikas džungļiem.

Plus labirinti, šifri, piedzīvojumi, ļoti reālistiskas dekorācijas, interesantas meistarklases un ķīmijas mēģinājumi.

etnokvest

Un vēl – pilnīgi unikāla lieta – savu pasākumu varat papildināt ar etnomuzeja „Cepures pasaule” apmeklēšanu. Šeit var apskatīt cepures, galvasrotas, lakatus un galvassegas no Eiropas, Āzijas, Āfrikas un Amerikas. Katram eksponātam ir savs stāsts – spilgts, savdabīgs, brīžiem pat detektīvstāsta cienīgs.

Pastelle Kids

Mazuļa pirmā matu griešana ar baloniem un ziepju burbuļiem, stilīgas frizūras  ar ornamentu zēniem vai ar rozā šķipsnām meitenēm, svētku frizūras izlaidumam vai dzimšanas dienai, lieliska bērnu kosmētika un miljons interesantu ideju no īstiem profesionāliem – tas viss, ticiet mums, kļūs par brīnišķīgu piedzīvojumu jūsu atvasēm.

pastelle_kidsх350
Un steidzamies padalīties ar priecīgu ziņu – mūsu partneri un draugi Pastelle ir atvēruši vēl vienu salonu Rīgas centrā, Antonijas ielā 11. Nāciet kopā ar jebkura vecuma bērniem un aizejiet skaisti, apmierināti un laimīgi.

Forest Camp

Ja jums ir aktuāla ne tikai bērna izklaidēšana, bet arī viņa diennakts pieskatīšana, sūtiet savu atvasi uz vasaras nometni.

Iegūt jaunus draugus, paplunčāties siltajā ezerā, iemācīties uzlikt telti un cept kartupeļus ugunskurā, iegaumēt, kā jāorientējas pēc kompasa, un pat doties nakts pārgājienā.

– to visu bērniem vecumā no 8 līdz 17 gadiem piedāvā tūrisma un spēļu nometne Forest Camp.

forestcamp

Septiņu darbības gadu laikā organizatori saņēma daudz pozitīvu atsauksmju, sadraudzējās ar simtiem bērnu, izdomāja miljonu interesantu rotaļu un aizraujošu piedzīvojumu, sarīkoja desmitem Neptūna dienu, „Miss un Mister Nometne” konkursu un „Kāvi” spēļu. Nemaz nerunājot par neskaitāmām sirsnīgām sarunām un dzesmām ģitāras pavadījumā, diskotēkām un svētku uguņošanām. Esam pārliecināti, ka jūsu bērni priecāsies par iespēju pavadīt savu „atvaļinājumu” tik interesanti un aizraujoši.

Questlab

Kvestu komplekss “QuestLab” ir gatavs iepriecināt gan bērnus, gan pieaugušos ar neierastu izklaidi un unikāliem piedāvājumiem. Piemēram, brīvdienās sarīkot neaizmirstamo ģimenes kvestu.

Ķīmijas tehnoloģijas, Spiegu spēles, Zvaigžņu kari, Brīnumaina LEGO pasaule, Ledus sirds vai Cirka impērija – tās ir tikai dažas idejas piedzīvojumam šeit.

Vēl ”QuestLab” bez problēmām organizēs dzimšanas dienas ballīti vai izlaidumu ar iespēju piedalīties līdz 25 bērniem, kuri spēlēs kvestu istabās vienlaicīgi. Un vēl, vai varat iedomāties, var pasūtīt kvestu, kur vien vēlaties un pašiem izvēlēties kvesta tematiku!

questlab

Bērniem piedāvās 3 sarežģījuma pakāpes atkarībā no viņu vecuma: no 6-8, 9-12 vai 13-15.g.v., izstrādās scenāriju, izdomās leģendu, uzdevumus un prāta vingrinājumus, kā arī sagatavos inventāru un dekorācijas Jūsu izvēlētā vietā – mājās, skolā, pludmalē vai vasarnīcā. Pieeja ir unikāla ar savu individualitāti! Jūs noteikti piekritīsiet, ka ideju bērnu ballīšu organizēšanai ir daudz, bet maz kas piedāvās sagatavot pasākumu konkrēti Jūsu jaunajam jubilāram.

Laserdog

Lāzertags jeb lāzera peintbols ir ideja, no kuras noteikti neatteiksies neviens puika. Arī meitenes ar prieku paskraidīs, meklējot „ienaidniekus”, un paspēlēs „kariņus”.

Bērni saņem lāzera ieročus, kas šauj ar lāzera staru, līdzīgi televizora pultij. Galvā katram spēlētājam ir lakats ar uztvērēju, kas fiiksē trāpījumus.
laserdog

Spēļu centrs Laserdog piedāvā jūsu atvasēm paspēlēt netraumatiskus „kariņus” ar klasesbiedriem vai draugiem. Aprīkots komplekss, instruktora palīdzība, pilns ekipējums un istaba ballītei – šeit viss ir pārdomāts, lai svētki būtu pozitīvi, spilgti un iespaidu pilni.

Elektrokartingu Halle

Nosēdiniet bērnu pie stūres Blue Shock Race Elektrokartingu hallē, un viņa sajūsmai nebūs gala. Bērns ar milzīgu prieku izmēģinās īsta sacīkšu braucēja lomu, dažās sekundēs ar savu bolīdu attīstot lielu ātrumu. Un jūs, māmiņas, nasatraucaties: nelielais auto svars ļaus to viegli vadīt. Mašīna ir izveidota tā, lai slāpētu visus triecienus, bet par drošību vienmēr rūpējas halles personāls.
karting

Pieaugušajiem un bērniem šeit tiek piedāvāts ralliju simulators, virtuālie kalniņi, Foot Pool, 3D sacīkstes, sacensības, diplomi un foto uz pjedestāla, aizraujošas rotaļas un vieta ballītei. Un vēl BSR RĪGA darbinieki māca bērniem ātras un atbildīgas braukšanas ābeci kartinga skolā. 10. jūnijā kļūstiet pirmie jaunās trases izmēģinātāji tirdzniecības centrā „Bērnu Pasaule” un saņemiet daudz patīkamu pārsteigumu no Elektrokartingu halles.

Gurda Rīga

Projekta, kuru radīja divi kolektīvi – studenti, jaunie zinātnieki no Lomonosova Maskavas valsts universitātes „Умная Москва” (Gudrā Maskava) un Latvijas zinātnisko šovu „Gudrā Rīga” organizatori – pirmajam pasākumam bija fenomenāla piekrišana. Biļetes mikrobioloģijas lekciju kursam „Mikropasaule” tika izpirktas acumirklī, un visas grupas bija burtiski pārpildītas.

GudraRiga_Nobel8

Un katrā nākamajā lekcijā – anšlāgs. Mikrobioloģija, astronomija, bioloģija un pat kosmonautika, kur mazie „kāpēcīši” pašu rokām gatavoja kosmisko maltīti – „brīvo vietu nav”. Zināšanas un iespaidi – labākā dāvana bērnam.

Latvijas leļļu teātris

edvard_long

Kļūdaini ir domāt, ka leļļu teātra izrādes ir paredzētas vienīgi pašiem mazākajiem. Uz teātra skatuves iestudējumus uzved labākie Latvijas un ārvalstu režisori.

Piemēram, Krievijas izrāde „Truša Edvarda brīnumainais ceļojums” saņēma jūsmīgas atsauksmes, itāļu „Pinokio” – neviennozīmīgas, bet Latvijas „Kaštanka”, kas tika iestudēta kā izrāde bez teksta – visai pretrunīgas. Savukārt kafejīcā, starp citu, piedāvā lielisku piena kokteiki – sveiciens no laimīgās padomju bērnības.

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā