Baltijas bārmeņu sacensības Wenneker Modern Twists Cup 2017

26. oktobrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā norisinājās Wenneker Modern Twists Cup 2017, Baltijas bārmeņu sacensības, kurās piedalījās 26 dalībnieki.

Dalībnieku uzdevums bija pagatavot kāda klasiskā kokteiļa Twist versiju, kurā obligāta sastāvdaļa ir Wenneker liķieris. Par labāko sacensībās tika atzīts Laurs Ihermans (Laur Ihermann) no Igaunijas, kas klasiskajam Espresso Martini piešķīra jaunu garšu, radot Wenneker Golden Coffee kokteili.

Otrās vietas ieguvējs Verners Voks (Werner Vokk) no Igaunijas, žūrijas locekļiem un klātesošajiem piedāvāja klasiskā kokteiļa Singapore Sling jauno versiju Little Scarlet Riding Hood. Pēc žūrijas vērtējuma trešajā vietā ierindojās latviete Anna Romačenko, kas papildinot klasiskā kokteiļa Papa Doble recepti, radīja jauno kokteiļa variantu ar nosaukumu Early Autumn.

Wenneker Modern Twists Cup norisinājās jau otro gadu pēc kārtas, sacensībām piesaistot starptautisku žūriju no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Konkursantu tehnisko izpildījumu vērtēja Latvijas Bārmeņu Federācijas biedri. Degustācijas žūrijā piedalījās seši žūrijas locekļi no Baltijas valstīm, to starpā divi pārstāvji no Latvijas – Raimonds Lukstiņš un Arnis Bikšus.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā