Afiša: Kopā ar bērniem uz izstādi “Auto 2018”

No 6. līdz 8. aprīlim notiks izstāde “Auto 2018”, kurā īpaši padomāts arī par mazajiem apmeklētājiem! Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformeru Kameni, apskatīt “Zvaigžņu karu” auto un izbraukt ar vintage elektroauto.

“Zvaigžņu karu” auto

Viens no spilgtākajiem Bērnu izklaides zonas apskates eksemplāriem būs kosmosa sāgas “Zvaigžņu kari” motīva spēkrats, kura noformējumā var ieraudzīt visus leģendārās filmas tēlus – Jodu, princesi Leju, Dārtu Veideru u. c. Šis “Zvaigžņu karu” auto ir izgatavots uz 90. gadu sportiskā japāņu automobiļa “Mitsubishi Eclipse” bāzes. Unikālā automobiļa īpašnieks ir kāds zviedrs, kuram šāda noformējuma spēkrats bija sens sapnis. Lai to īstenotu, viņš piesaistīja 15 sponsorus un vērienīgo projektu realizēja dažu mēnešu laikā. Vissarežģītākais un visdārgākais šajā automobilī ir virsbūves krāsojums jeb aerogrāfija, kas vien izmaksājusi 20 tūkstošus eiro.

Draudzīgais transformers

Transformerus jeb mašīnas, ko var pārvērst par robotiem un otrādi, rotaļlietu pasaulē pazīst jau sen, un arī uz kino ekrāniem tie ir guvuši milzīgus panākumus. Viens no tādiem supervaroņiem – transformers Kamene, kas ir 2,5 m liels un ļoti draudzīgs, būs satiekams arī izstādē “Auto 2018”.

Retro elektroautomobiļi

Bērni kopā ar vecākiem izstādē varēs izbraukt ar inovāciju ģimenes auto jomā – „DTHRONE” retro elektroautomobili, kam maksimālais kopējais lietotāju svars var sasniegt pat 220 kg. Mazais auto darbojas ar augstas veiktspējas elektromotoru un spēj nodrošināt 10 stundu darba režīmu. Pēc pilnas uzlādes auto spēj nobraukt līdz pat 30 km. Auto stūrmanis var būt bērns jau no septiņu mēnešu vecuma, jo šoferīša lomā var iejusties mamma, tētis vai opis, arī ome!

6.–7.aprīlis / 10.00–19.00
8. aprīlis /10.00–17.00
Izstāžu centra Ķīpsalā
Ķīpsalas iela, 8, Rīga
http://www.bt1.lv/auto/visit.php

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā