Atvērts dizaineru apģērbu “ar Amsterdamas akcentu” veikals

Nesen, pašā Rīgas centrā, Brīvības ielā 57, tika atklāts modernu urbānā stila apģērbu veikals PUBLIC, kura izveidi iedvesmojis Nīderlandes galvaspilsētas Amsterdamas dzīvesveids. Plašais veikala sortiments sevī ietver gan jauno Nīderlandes dizaineru, gan jau visā pasaulē pazīstamu zīmolu tērpus visu vecumu un figūru cilvēkiem.

Jaunā veikala koncepcijas pamatā ir nīderlandiešu stila īpatnības – brīvs apģērba piegriezums, ādas bikses un jakas, džinsu un klasisku formu prasmīgs apvienojums, kā arī patvaļīga spēle ar krāsu un faktūrām. Veikala PUBLIC plašajā preču piedāvājumā ir ne tikai visu sezonu apģērbs, sākot no sporta krekliņiem un šortiem un beidzot ar jakām, džemperiem un džinsiem, bet arī apavi Converse, Asics, Vans un aksesuāri – šalles un cepures. Turklāt skaistā dzimuma pārstāvēm tagad ir iespēja Rīgā iegādāties bezvīļu apakšveļu, kuru ražojis slavenais zīmols Sucre Soleil no Francijas.

“Manuprāt, Amsterdama ir ne tikai dizaineru iedvesmas pilsēta, bet arī īsta modes galvaspilsēta. Es daudz ceļoju, tāpēc man ir ar ko salīdzināt. Amsterdamas kultūras un stila iedvesmota, kā arī patīkami pārsteigta par vietējo iedzīvotāju talantu savienot it kā nesavienojamas lietas un tajā pašā laikā izskatīties stilīgi un apburoši, es nolēmu Rīgā atklāt modes apģērbu veikalu.

Mūsu veikala galvenais virziens – apģērbs Amsterdamas iedzīvotāju ģērbšanās stilā, ko radījuši pārsvarā holandiešu dizaineri, piemēram, Daily Paper, Filling Pieces, Zumo un citi zīmoli,” pastāstīja veikala PUBLIC īpašniece Liene Grīnberga. Veikalā ir pieejami ne tikai holandiešu dizaineru tērpi, bet arī apģērbs, kuru piedāvā tādi pasaulē slaveni zīmoli kā Ralph Lauren, Hugo Boss, Sixth June un citi.

“Mūsu veikala sauklis ir frāze “Public makes image”, kas tulkojumā nozīmē “Publika veido imidžu”. Tas ir pilnīgi atbilstošs sauklis, jo veikalā pieejamais apģērbs ir urbānā stila iemiesojums, kura pamatā ir pilsētas dzīvei atbilstošs praktiskums un komforts. Jebkurš – gan bērns, gan vīrietis, gan arī sieviete – mūsu veikalā varēs piemeklēt sev apģērbu komplektu atkarībā no individuālajām vēlmēm,” rezumēja Liene Grīnberga.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā