Atskats uz pasaulē slavenā, virtuozā trompetista Krisa Boti koncertu

Svētdien, 3.septembrī, Dzintaru koncertzālē, Latvijā pirmo reizi uzstājās izcilais džeza virtuozs un “Grammy” balvas laureāts Kriss Boti un viņa džezbends, kurā apvienojušies izcili savas jomas mūziķi.

IMG_2493

Piemēram, vijolniece, kura regulāri koncertē kopā ar pasaulē slaveno tenoru Andrea Bočelli, Karolīna Kempbela, vairāku “Grammy” balvu laurēats – ģitārists Leonardo Amuedo, džeza pianists un komponists, divkārtējais “Grammy” balvas nominants Džefrijs Kīzers, basģitārists un kontrabasists Maikls Olatuja, budzinieks Lī Pīrsons un taustiņinstrumentāliste Reičela Ekrota. Kā viesmkslinieki uzstājās solisti – Saja Smita un tenors Džonatans Džonsons.

_MMA9808

Publika māksliniekus sagaidīja patiesi sirsnīgi un ar ovācijām, mākslinieki ar savu enerģisko uzstāšanos koncerta beigās lika celties kājās un kustēties līdzi. Starp koncerta apmeklētājiem bija arī Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, mākslas zinātniece Helēna Demakova.

Kā arī Latvijas Radio kora direktore Dace Bula, dziedātājs Normuds Rutulis, fonda “Baltijas muzikālās sezonas” aizbildniecības padomes priekšsēdētājs, mecenāts un uzņēmējs Guntis Rāvis, mecenāts un uzņēmējs Pjotrs Avens, “JCDecaux Latvija” valdes locekle Jeļena Brokāne, ekspremjers Valdis Birkavs un žurnāla “Titanium” redaktore Marina Dianova, izdevēji Aleksejs un Jeļena Šeiņini un citi viesi.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā