Apkārt pasaulei: Idejas ziemīgām ģimenes brīvdienām Igaunijā!

Igaunija ir ideāls galamērķis, kurp doties brīvdienās ar ģimeni. Moderni un atraktīvi muzeji, ģimenei draudzīgi akvaparki un viesnīcas – turklāt pat tālākais ziemeļu punkts atrodas vien dažu stundu braucienā no Latvijas. Idejas, kurp doties Igaunijā, atbilstoši tieši tavas ģimenes interesēm, vari smelties no ģimenes ceļojumu plānotāja – #kidsknowbEST! Šeit daži no galamērķiem Igaunijas ziemeļu pusē, kurus par labākajiem atzinuši tieši bērni!

one30x30

Izbrauciens ragavās ar Sibīrijas haskijiem Paasiku suņu muižā

Kad zemi pārklāj sniegs, ir īstais laiks, lai dotos uz Paasiku suņu muižu. Muižā dzīvo vairāk nekā 20 Sibīrijas haskiju. Suņi te ir audzēti jau gandrīz desmit gadus.

haski2

Sibīrijas haskiji ir ļoti draudzīgi, un tiem ļoti patīk uzmanība. Katru no suņiem var iepazīt un samīļot, bet jo īpaši – šeit var doties arī ragavu izbraucienā ar suņu pajūgu un iepazīt sniegoto Igaunijas dabu no cita skatupunkta!
Atrašanās vieta – 35 km no Tallinas, Pasiku ciems, Harju apriņķis.

two30x30

“Kiviõli” piedzīvojumu centrā

“Kiviõli” piedzīvojumu centrs, kas izveidots uz mākslīgā kalna, apmeklētājiem piedzīvojumus datorspēlei cienīgus piedzīvojumus.

Kivioli

Ziemā vienā kalna pusē atrodas slēpošanas nobraucienu kalns ar garākajiem nobraucieniem, aizraujošu sniega dēļu parku un snowtube trasi. Vasarās no augstā kalna var laisties pa 700 m garu gaisa trasi.
Atrašanās vieta – Mäepealseceļš, Kiviõli.

Kivioli2

three30x30

Ūdensparks Atlantis H20

Atlantis H2O ūdensparks ir Igaunijas visunikālākais ūdens un dabas atklāšanas centrs. To aizraujošu padara dažādi baseini, slīdkalniņi un dažādas citas atpūtas iespējas.

H20-Akvaparks

Ūdens centrā ir vairākas jautras ūdens atrakcijas: viļņu baseins, upe ar apļveida plūsmu, astoņi dažādi slīdkalniņi, no kuriem garākais pārsniedz 120 m. Vismazākajiem apmeklētājiem ir izveidota atsevišķa rotaļu un izklaižu zona ar diviem mazākiem slīdkalniņiem, kāpšanas zonu un 20 cm dziļu baseinu.
Atrašanās vieta – Vīmsi pagasts, Harju apriņķis.

H20-Akvaparks2

four30x30

Kukruses polārā muiža

Šī muiža ir pavisam neparasta, jo papildus ekspozīcijai, kas atklāj muižas sadzīvi, te izveidota īpaša – ziemeļnieciska ekspozīcija.

Kukruse2

Bērni te var izmēģināt, kāda ir sajūta, braucot suņu pajūgā un polārajā kajakā, kā arī slidināties no kalniņa. Ja interesējaties par modi, jums ir iespēja pielaikot 18.-19. gadsimta apģērbu un sajusties kā īstam augstmanim.
Atrašanās vieta – Kohtla-Nõmme, Ida-Viru apriņķis.

Kukruse

five30x30

Ziemas piedzīvojumi Kohtlā

Kohtla ir slavena ar kādu īpašu vietu – Raktuvju muzeju, kurš ierīkots pazemē īstās raktuves. Te apmeklētāji var nokāp pazemes ejās, kurās vēl nesen savas dienas pavadīja īsti kalnrači.

Kohtla2

Ziemā blakus muzejam iekārtots Kohtla – Nemmes ziemas atpūtas centrā, kur iespējams slēpot, braukt ar sniega dēli vai šļūkt no kalna ar kameru!
Atrašanās vieta – Kohtla-Nõmme, Ida-Viru apriņķis.

Kohtla3

six30x30

Igaunijas Policijas muzejs

Igaunijas Policijas muzejs ir aizraujošs muzejs, kurā iespējams sevi pārbaudīt un iejusties policista lomā. Te iespējams piemērīt policijas aprīkojumu, risināt noziegumus un iemācīties noņemt pirkstu nospiedumus. Muzejā varēsi izmēģināt arī, kā ir sēdēt pie stūres automašīnai. Igaunijas Policijas muzejā par garlaikošanos nav jāuztraucas nevienam!
Atrašanās vieta – Rakvere.

Policijas-muzejs

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā