Apkārt pasaulei: 5 idejas ziemeļnieciski romantiskām brīvdienām Igaunijā

Igaunija ir lieliski piemērota klusām un romantiskām brīvdienām divvientulībā. Un kur gan to baudīt vēl labāk kā kādā no Igaunijas SPA? Lasi tālāk un uzzini idejas, kurp doties ar savu otro pusīti vai vienkārši skaistās brīvdienās ar draudzenēm.

one30x30

“Grand Rose SPA hotel”

Sāremā salas galvaspilsētā Kuresārē atrodas īpaši romantiskās noskaņās iekārtota viesnīca “Grand Rose SPA hotel”. Atbilstoši viesnīcas nosaukumam vadmotīvs it visā te ir roze. Tas caurvijas arī luksus SPA un pirts centra “Rosaarium” interjerā. Pirts centrā ir viena no plašākajām saunu un baseinu izvēlēm. Te atrodamas gan bērzu, gan kadiķu pirtis, sāls pirts, pat āra pirts u.c.

rose1

Apmeklētāju rīcībā ir ar jūras ūdeni pildīts baseins, bet stresu mazināt palīdzēs karstais burbuļu baseins. Savukārt papildus te pieejamas arī daudzveidīgas SPA procedūras. Turklāt apmeklētājiem regulāri tiek piedāvāti izdevīgi cenu piedāvājumi.

two30x30

“Georg Ots SPA”

Kuresārē, netālu no bīskapa cietokšņa atrodas arī “Georg Ots SPA” viesnīca. Viesnīcā ir 92 numuriņi, no kuriem paveras skaists skats uz jūru. Viesnīcā ir augstas klases restorāns, šovbārs, vasaras terase un sulu bārs. Savukārt viesnīcas apmeklētājiem neierobežotu laiku iespējams pavadīt pirts un baseinu centrā. Protams, arī šeit pieejamas pirmklasīgas SPA procedūras, piemēram, kadiķu masāža.

avots1

three30x30

“Hedon hotel & SPA”

Igaunijas tradīcijām bagātākajā kūrortpilsētā Pērnavā 2014. gadā tika atvērtā jauna un unikāla viesnīca “Hedon hotel & SPA”, kas atrodas pašā Pērnavas pludmalē, tieši līdzās promenādei. Viesnīca izveidota Pērnavas vēsturiskajā dubļu dziedniecības ēkā, saglabājot arī daļu no vēsturiskajiem elementiem.

hedon2

Šajā daļā atrodas mājīgs boutique stila SPA, kas ir sadalīts divas daļās – zona peldēšanai un klusajam SPA. Ienākot klusajā SPA, apmeklētāji aicināti nodoties 2-3 stundu ilgstošai vairāku soļu relaksācijai antīko SPA tradīciju garā. Šeit gan ieeja tikai no 14 gadu vecuma.

four30x30

Pedastes muiža

Klusums un miers, kas valda mazajā Muhu salā, ir kā piemērots romantiskām brīvdienām divvientulībā. Vislaiskāk laiku šeit iespējams vadīt Pedastes muižā,kur ierīkots arī ekskluzīvs SPA. Pedastes SPA piedāvātie pakalpojumi ir vērsti uz visu sešu maņu harmonizēšanu. Relaksējošās procedūras ir balstītas uz vietējām,gadu simtiem Igaunijā koptām ārstniecības augu izmantošanas tradīcijām.

pad1

Visas izmantojamās zālītes ir vāktas Muhu salā. Turklāt muižā atrodas arī viens no Igaunijas labākajiem restorāniem “Alexander”.

five30x30

Elemis SPA 

Romantikas netrūkst arī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Elemis SPA ir ideāla vieta gara un ķermeņa palutināšanai. SPA atrodas pašā vecpilsētas sirdī – luksus viesnīcas “Telegraaf” telpās.

el1

Bezrūpīgu atpūtu te var baudīt Elemis SPA pirts un baseinu zonā, kuras interjers veidots atbilstoši ēkas jūgendstila arhitektūrai. Plašā izvēlē te pieejamas masāžas, ķermeņa, sejas un roku kopšanas procedūras.

el3

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā