Afiša: „Zeltacainā vilcene” Jūrmalā uzstāsies Hibla Gerzmava

Starptautiskajā festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala – 2018” atkārtoti uzstāsies abhāziešu izcelsmes krievu operdziedātāja Hibla Gerzmava. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves Staņislavska un Ņemiroviča-Dančenko Maskavas muzikālā teātra soliste uzstāsies festivāla noslēdzošajā vakarā, kam dots nosaukums “Grand Gala”.

Hiblas vārds afišā garantē izpirktu koncertu jebkurā pasaules valstī. Mums fakts, ka Gerzmava, kura uzstājusies uz pasaulē labākajām skatuvēm, jau ne pirmo reizi labprāt kļūst par īpašo festivāla „Laima Rendezvous” viešņu, liecina par mūsu festivāla augsto kvalitāti.

Latvijā ir ne mazums opermākslas cienītāju, kuri ar nepacietību gaida festivālu un tikšanos ar neatkārtojamo Hiblu Gerzmavu – unikālas balss un satriecošas aktiermākslas īpašnieci. Pati Gerzmava uzsver, ka viņas uzvārds abhāziešu valodā nozīmē „vilks”, „vilcene”. Savukārt vārds „Hibla” tulkojams kā „zeltace”. Acīmredzot tāpēc viņas acīs vienmēr vērojams mirdzums. Taču pati dārgākā dāvana, ar kuru viņa savaldzina miljoniem klausītāju, neapšaubāmi ir viņas zelta balss. Par viņas balsi Ņujorkas „Metropolitan” operas kritiķi rakstījuši, ka tā „ieskauj, kā zils samts”.

19.julijā / 19:00
K/z “Dzintari”
Turaidas iela, 1, Jūrmala
https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/laima-rendezvous-jurmala-221164/

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā