Afiša: Pirmoreiz Rīgā ieinteresētus vecākus aicinām uz tikšanām ar Dimu Ziceru

Jūnijā pirmoreiz Rīgā ieinteresētus vecākus, pedagogus un psihologus aicinām uz neformālām tikšanām ar Dimu Ziceru, humanitāro pieeju izglītības popularizētājs, doktors pedagoģiskajā zinātnē, rakstu un blogu autors. Tikšanās paredzēta dažādu vecumu bērnu vecākiem, pedagogiem un psihologiem.

zicer1

Kā izaudzināt meli, organizēt kvalitatīvu neirozi, pareizi sabojāt gaumi, ar garantiju un uz visiem laikiem likt bērnam pārstāt lasīt. Kā no tā visa izvairīties? Kā pareizi izvēlēties skolu un kā tādā veidā nenodot savus bērnu?

Kāpēc atzīmes sabojā bērnus, kā salīdzināšana kļūst par vardarbības pamatu. Kā iemācīties izmantot un izbaudīt vecāku brīvību? Par šo, un vairāk Dima Zicers pastāstīs lekcijā “Brīvs no audzināšana” 1.jūnijā 19:00 Rīgas Ebreju kopienas Nama Lielajā zālē.

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/seminari/visi/brivs-no-audzinasanastiksanas-ar-pedagogu-dimu-ziceru-svoboda-ot-vospitanijavstrecha-s-pedagogom-dimoj-zicerom-216326/

Patstāvīga salīdzināšana saēd dvēseli vairāk kā vardarbība. Tā savā mērā arī ir māte vardarbība. Atšķirība ir apstāklī, ka vardarbības situācijā spiediens tiek likts uz mani, bet veicot nemitīgu salīdzināšanu, es apspiežu pats sevi.- Kā tikt ārā no šī slazda?-Vai var dzīvot un nesalīdzināt pavisam?

Kā motivēt bērnu, neliekot citus kā piemēru? Kā galu galā mums pašiem nomierināties un pieņemt sevi neskatoties uz pārējiem? Par to un daudz ko citu varēsiet uzzināt atnākot uz atvērto lekciju ar Dimu Ziceru . Atvērtajā lekcijā notiks 2.jūnijā Mamkafe, Lienes ielā 9.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā